Jesteś rodzicem, więc to nic dziwnego, że troszczysz się o to, jakiego rodzaju treści zobaczy w internecie Twoje dziecko. Chcemy Cię jednak zapewnić, że na naszym portalu starannie selekcjonujemy darmowe gry online, aby zapewnić wysokiej jakości rozrywkę dostosowaną do wieku użytkownika – w tym najmłodszych odbiorców. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego warto nam zaufać, zachęcamy do zapoznania się z treścią niniejszego, krótkiego wpisu. Mamy nadzieję, że po jego lekturze znikną wszelkie troski i obawy, jakie miałeś względem naszego portalu.

Proste i zrozumiałe gry dla najmłodszych

Jako polski serwis, oferujemy tylko i wyłącznie gry w języku polskim, lub z bardzo prostymi do samodzielnej nauki, niezwykle intuicyjnymi zasadami, które Twoje dziecko pojmie w kilka minut – wiele z oferowanych przez nas gier do obsługi wymaga jedynie myszy komputerowej.  Rozumiemy bowiem, że gry online mają zapewnić dziecku rozrywkę, a nie niepotrzebnie je frustrować. Wybór gier dostępnych na naszym portalu bezustannie się powiększa, co sprawia, że Twoja pociecha zawsze będzie miała do wyboru masę świeżych, nowo zaprezentowanych gier online dla dzieci.

Bezpieczeństwo portalu

Bezpieczeństwo naszego portalu jest dla nas sprawą kluczową. Podjęliśmy dość radykalne, w porównaniu z niektórymi konkurencyjnymi portalami, kroki – jak na przykład zrezygnowanie z funkcji społecznościowych, takich jak czat czy komentarze. Skupiamy się po prostu na dostarczaniu wysokiej klasy darmowych gier online. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czat, czy funkcja komentarzy mogą zostać wykorzystane w niecnych celach. Masz jednak gwarancję, że na naszym portalu Twoje dziecko nie natknie się na żadne negatywne, mogące wpłynąć na nie negatywnie treści. Dbamy również o Twoje dane – możesz w każdej chwili sprawdzić jak zbieramy dane i czy np. używamy ciasteczek w przeglądarce. Wszystko opisaliśmy w naszej polityce prywatności portalu Egierki.

Bezpieczeństwo gier

Kolejnym krokiem, jaki podjęliśmy, by dostarczać najwyższej jakości rozrywkę każdemu użytkownikowi, niezależnie od jego wieku, jest staranna selekcja gier, jakie pojawiają się na naszym portalu. Kategorycznie zrezygnowaliśmy z gier erotycznych, brutalnych,  wulgarnych, przedstawiających negatywne treści lub zjawiska i przeznaczonych tylko dla dorosłych z innych względów. Stoimy bowiem na stanowisku, że darmowe gry online powinny dostarczać tylko i wyłącznie niczym nieskrępowanej rozrywki.

W 100% za darmo

Nasz portal to serwis bezpieczny dla dzieci z jeszcze jednego względu: wszystkie gry dostępne są u nas absolutnie bez żadnych kosztów i limitów. Twoje dziecko może więc grać w swoje ulubione tytułu za darmo i z dowolnego miejsca na świecie. Nie wykorzystujemy dziecięcej niewinności i łatwowierności w celu wyłudzenia subskrypcji – przeciwnie, z pełną mocą potępiamy takie praktyki. Nie wymagamy podawania nawet podstawowych danych rozliczeniowych, kontaktowych, ani nawet zakładania konta. Twoje dziecko może bez ograniczeń korzystać z wszystkich gier, jakie przygotowaliśmy.

Gry to nie tylko rozrywka

Wszystkie gry dla najmłodszych, jakie przygotowaliśmy, mają do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko możliwość dobrej zabawy. Posiadają one między innymi wyjątkowe walory edukacyjne. Twoja pociecha może dzięki nim w przyjemny sposób nauczyć się nazw kolorów, czy postaci, rozwinąć refleks, czy umiejętność prawidłowej obsługi komputera. Wszelkie te umiejętności bez wątpienia przydadzą się Twojemu dziecku w dalszych latach życia. Korzystając z naszego portalu może ono zaś nabyć je przez zabawę – w przyjemny, interesujący je sposób. Ponadto w naszym katalogu odnajdziesz wiele gier logicznych, a także wirtualnych kolorowanek, które pobudzą wyobraźnię Twojego dziecka i pomogą mu rozwijać swoje pasje.

Najnowszej generacji gry w 100% online

Do grania w gry dostępne na portalu egierki nie jest wymagana żadna droga konsola, ani super nowoczesny sprzęt. Wystarczy nawet podstawowy komputer, lub smartfon z dostępem do internetu, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się najlepszymi grami zgromadzonymi w jednym miejscu. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo Twojego dziecka, ograniczyliśmy liczbę wyświetlających się na naszym portalu reklam na naszym portalu. W przypadku gier – o umieszczeniu w nich reklam decyduje producent. My jednak staramy się Dostarczać tylko i wyłącznie gry o niewielkiej liczbie reklam, lub też całkowicie tychże pozbawione.

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować, jeśli tylko masz jakieś pytania – zapraszamy na naszą stronę z informacjami kontaktowymi.