Gotów na niesamowitą morską podróż w tej darmowej grze logicznej? Skarby mistycznego morza to klasyczna gra trzy w jednej linii! Dopasuj do siebie elementy, aby sprawić by zniknęły. Gra utrzymana w pirackim klimacie sprawi Ci frajdę na wiele godzin. Możesz zapisać swoje wyniki między poziomami i zagrać ponownie później. „Dopasowanie 3 w linii” powinno znajdować się w linii lub po przekątnej. Czas ucieka, a dodatkowo widzimy nasze power-upy dla skarbów, które musimy ulepszyć. Gotowy, aby ruszyć szare komórki w Treasures of The Mystic Sea?

Treasures of the mystic sea darmowe gry online

Eliminując określone symbole, otoczone małymi gwiazdkami, przeładujesz specjalną broń, która pozwoli ci wyeliminować dużą liczbę kafelków 3 w linii, w tym samym czasie (chaos, tornado, lont, dynamit, …). Aby ukończyć poziom, wystarczy wyczyścić wyszlifowane kwadraty, te ciemniejsze, które wymagają wielu przejść. Treasures of the Mystic Sea ma również kilka celów do osiągnięcia i można w nią grać na pełnym ekranie.

skarby mistycznego morza

Skarby mistycznego morza w Internecie

Skarby morza gra tak samo jak wszystkie nasze darmowy gry online jest dostępna do grania na komputerze oraz na telefonie. Nie musisz nic instalować, wystarczy nacisnąć przycisk play i możesz zagłębić się w ocenie skarbów mistycznego morza online.

Skarby tajemniczych mórz

Morze pełne tajemnic… i skarbów czeka na piracką przygodę. Zagraj w trzy w jednej lini skarby tajemniczych mórz i zgarnij wszystkie skarby szczurze lądowy. Arghhhhh! Ahoj przygodo!

Trzy w jednej linii skarby mistycznego morza

Aby ukończyć poziom, wystarczy wyczyścić planszę z kafelków. Gra 3 w linii ze skarbami morza ma również kilka celów do osiągnięcia i można w nią grać na pełnym ekranie.

Skarby mistycznego morza 3

W pirackim klimacie układaj 3 w linii na morzach i oceanach. To nie jest kontynuacja skarbów mistycznego morza 1, ani 2. Twoim zadaniem jest odnalezienie tajemniczego skarbu! Graj za pomocą myszy lub palca i spróbuj zamienić wiele małych obiektów, tak aby zawsze były 3 lub więcej identycznych obiektów w rzędzie, aby usunąć je z pola gry. Spróbuj wysadzić w powietrze złote płytki w tle, zanim upłynie czas.

To jedyny sposób, aby przejść na następny poziom. Pośpiesz się, bo Twoim przeciwnikiem jest czas. Najlepszy wynik jest automatycznie przenoszony po każdym poziomie. Baw się dobrze z grą online zaskarbując sobie jedną z najbardziej popularnych gier logicznych dopasuj 3.

Skarby morza mystic

Grę kojarzy się pod różnym nazewnictwem. Po angielsku jest to „Treasures of the Mystic Sea”, co po polsku znaczy właśnie Skarby mistycznego morza. W innych wersjach można przeplatać nazwę skarbów z morzem i na odwrót, co powoduje powstanie odmiennej nazwy Skarby Morza Mistycznego. Bez w zględu na to jaki szyk przestawnuy zastosujemy, ważne jest to dla gracza, a by mógł zagrać w ulubione skarby na morzu, czy tam mistyczne skarby morza.

 

Instrukcja do gry Skarby Mistycznego Morza

Użyj myszki lub palca, aby dopasować 3 tego samego rodzaju obiekty.
do góry