Prowadzenie tira dość znacząco różni się od prowadzenia samochodu osobowego. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji doświadczyć tego w prawdziwym życiu, a jesteś ciekaw tych różnic, nasze gry tiry skierowane są między innymi do Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz dobre, starannie dobrane tytuły, w których wcielisz się w kierowcę tira wykonywującego masę przeróżnych zleceń. Jeśli chcesz sprawdzić, czy trudno jest kierować śmieciarką, sprawdzić się jako kierowca monster trucka, czy też sprawdzić swoje umiejętności jazdy terenowej – w niniejszej kategorii znajdziesz gry samochodowe idealne do Twoich potrzeb. Nie czekaj więc i ciesz się każdą chwilą rozgrywki.
huge monster truck puzzle puzzle 2

Gry tiry – stań się profesjonalnym truckerem!

Truckerzy, czyli kierowcy ciężarówek biorą na siebie ciężką i wymagającą pracę. To od nich zależy bowiem, czy nieczystości zostaną w porę odebrane ze śmietnika Twojego mieszkania, czy towary zostaną w terminie dostarczone do sklepu i nie tylko. Praca kierowcy tira nie jest łatwa, ale potrafi dać naprawdę wiele satysfakcji. Sam również masz szansę się o tym przekonać – nasze gry tiry to bowiem świetna propozycja dla graczy w każdym wieku.

Jeśli więc pasjonują Cię potężne pojazdy, ale nigdy nie miałeś okazji zasiąść za kierownicą tira – z pewnością spodobają Ci się nasze darmowe gry online.

Pamiętaj, że po drodze – jak to w pracy kierowcy tira -czeka Cię sporo nieprzewidzianych sytuacji. Zdarzyć się może także, że podróżować będziesz podczas niezbyt sprzyjających warunków pogodowych. Proponowane przez nas produkcje to bowiem między innymi najprawdziwsze symulatory aut ciężarowych. Twoim celem jest nie tylko dowiezienie określonego towaru, czy wykonanie konkretnego zlecenia, ale i zmieszczenie się w dopuszczalnych limitach czasu. Czynniki te z pewnością mocno CI to utrudnią, ale rozwijając swe umiejętności i korzystając z logicznego myślenia na pewno sobie poradzisz!

Świetna zabawa samochodami ciężarowymi dzięki naszym grom w tiry

Każdy z nas potrzebuje czasem odprężyć się i zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Gry w kierowcę ciężarówki, jakie widzisz w niniejszej kategorii, z pewnością Ci to umożliwią. Nie wymagają  one bowiem dużego doświadczenia – doskonale będą się przy nich bawiły także osoby, które nie grają zbyt często w gry komputerowe. Jeśli nie przepadasz natomiast za symulacyjnym podejściem do tematu – znajdziesz u nas wiele prostszych, luźniejszych gier w tiry. Każda propozycja, jaką widzisz w naszej ofercie jest inna – znajdziesz u nas zarówno klasyczne, jak i nowoczesne tytuły. Prowadzenie ciężarówki może być ciekawą przygodą – czas więc, byś się o tym przekonał.

Podobnie, jak w przypadku innych gier podobnego typu – na przykład gier w helikoptery, czy też gier autobusowych, gry tiry charakteryzują się dużym zróżnicowaniem rozgrywki. Każdy kolejny poziom jest nieco inny – napotkasz w nim zupełnie inne sytuacje i okoliczności, a także odkryjesz coraz to trudniejsze zadania. Zapewni Ci to świetną rozgrywkę na wiele godzin.

monster truck challenge lv 1

Gry tiry – wymagające, ale wciągające

Co sprawia, że gry w tiry są tak ciekawą propozycją? Z pewnością warto podkreślić fakt, że są one naprawdę wciągające – wystarczy krótka sesja, abyś sam przyłapywał się na tym, że chcesz wrócić po więcej. Duży wpływ na to ma rosnący z każdym levelem poziom trudności. Sprawia on, że każda kolejna plansza stanowi ciekawe wyzwanie, nie nuży, a jej ukończenie gwarantuje dużą dawkę satysfakcji.

Przykładem ciekawej i wciągającej gry w tiry jest choćby Monster Trucks Challenge. Jest to samochodowa gra akcji, która zabiera Cię do świata Monster Trucków, czyli jednych z najpotężniejszych pojazdów na ziemi. Jako kierowca takiego potwora bierzesz udział w serii terenowych wyzwań, w których Twoim głównym celem jest ukończyć etap w możliwie jak najkrótszym czasie. Po drodze zbierzesz monety, które posłużą Ci do zakupu kolejnych aut. Do odblokowania masz 5 maszyn o zróżnicowanych osiągach, a na ukończenie czeka kilkadziesiąt odcinków specjalnych! Jeśli lubisz gry wyścigowe typu time trial,, z pewnością pokochasz ten tytuł.

Symulator śmieciarki  to propozycja dla osób, które lubią sobie wyobrażać siebie wykonującego różne ciekawe zawody. W symulatorze śmieciarki wcielisz się w kierowcę… cóż, śmieciarki. Jeśli uważasz jednak, że zajęcie to jest nudne, możesz bardzo się zdziwić. Omawiana propozycja dogłębnie sprawdzi  bowiem Twoje umiejętności kierowania tym olbrzymim pojazdem. Zmierzysz się z szeregiem różnych wyzwań, a gra zagwarantuje Ci mnóstwo zabawy przez wiele godzin.


🕹 Czy gry tiry dostępne są na urządzenia mobilne?

Jak najbardziej tak – w dostępne na naszej platformie tytuły możesz grać zarówno na komputerze osobistym, jak i na telefonie, czy też tablecie. Obsługujemy zarówno system Android, jak i iOS. Pamiętaj jednak, że do gry potrzebne będzie połączenie internetowe.

🕹 Jak wygrać w grach w tiry?

Bądź uważny. Ostrożnie kontroluj ruchy swojego pojazdu, aby nie wykonać manewru, który kosztować Cię może cenne sekundy.. Nie przejmuj się jednak ewentualnym niepowodzeniem – w serwisie Egierki swoje  próby możesz powtarzać bez limitów.