Z czym kojarzą Ci się węże? Zapewne z niczym przyjemnym, prawda? Za to nam kojarzą się z czymś doprawdy fantastycznym – mianowicie z przednią rozrywkę i z grami wideo. Nie wierzysz? W takim razie odwiedź prezentowany przez nas zupełnie za darmo i bez potrzeby jakiekolwiek instalacji świat węży online!

Gry w węże to bardzo popularna propozycja dla wszystkich lubiących elektroniczną rozrywkę. Dowiedz się więc, czymże jest ta gra wąż i pozwól sobie na chwilę relaksu z jedną z najbardziej wciągających kategorii gier wideo online.

Fajne gry snake

W takim razie jakie są najlepsze darmowe gry snake? Tak naprawdę trudno wymienić konkretnych liderów, jednak szczególnie warto pochylić się nad poniższymi tytułami. Kryją w sobie one bowiem nie tylko samą esencję gier o wężach, ale również po prostu całe pokłady grywalności.

Na początek odpalmy Worms Zone a slithery snake, czyli propozycję, w której będziemy próbować wyhodować swojego własnego…robaka. Może nie brzmi to zbyt ciekawie, ale w rzeczywistości gra jest naprawdę wciągająca – naszym kumplem poruszamy za pomocą ruchów myszki i kierujemy go w stronę pożywienia, uważając, aby nie został zjedzony przez większych kolegów. Oczywiście sam może konsumować tych mniejszych.

Snake mania to w zasadzie odmiana klasycznej gry w snake, czyli popularnego węża znanego nam z komputerów z systemem Windows na pokładzie. Poruszamy się po bardzo kolorowej planszy, zbieramy monety i staramy się nie wpaść na przeszkodzę. Coś trochę jak Pacman.

Często zadawane pytania do gier z wężami

Jak gra się w węże?

W grach o wężach chodzi głównie o to, aby – sterując za pomocą klawiatury, czy palca, zależnie od sprzętu, na którym gramy – nie wpaść na przeszkodę, czy też na przeciwnika. Chyba, że mamy specjalną moc pozwalającą nam zjeść konkurenta, albo po prostu jesteśmy więksi.

Jakie są popularne gry snake?

Na początek warto wspomnieć, że pojęcie “gry snake” oznacza dokładnie to samo, co określenie “gry węże”, jest to po prostu jego angielski odpowiednik. A jeżeli chodzi o odpowiedź na nasze pytanie, to warto zagrać na przykład w Worms Zone a slithery snake.