Jesteś gotów wziąć udział w emocjonującej rozgrywce piłki nożnej?

Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór gier w których sprawdzisz swoje umiejętności piłkarskie na murawie boiska. Rozegraj mecz towarzyszki lub weź udział w turnieju piłkarskim czy też nawet samej lidze mistrzów! Wybierz swoją ulubioną drużynę i stań do walki o zwycięstwo. Piłka jest jedna, brakim są dwie a zwycięzca tylko jeden. Jeśli jesteś fanem sportu sprawdź więcej gier z kategorii gry sportowe.

Rozegraj mecz piłki nożnej!

Chciałeś zawsze być jak Messi? A może bliższy Twojemu sercu jest Ronaldo? Wciel się w jedną z gwiazd w grach piłki nożnej i poprowadź swój zespół do zwycięstwa. Serwis egierki to nie tylko klasyczne wydanie gier piłkarskich to również ich zabawne wydania takie jak piłka nożna głowami. Wybór zależy od Ciebie, ale najważniejsze w sporcie są emocje, których w tym dziale gier z całą pewnością nie zabraknie. Gry tej kategorii to również doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które będą miały możliwość przenieść się do wirtualnego świata footbolu.

Zasady gier w “nogę”.

Każdy zapalony fan piłki nożnej jest dobrze zaznajomiony z zasadami gry. 11 zawodników, 90 minutowy mecz podzielony na dwie połowy po 45 min, spalone, rzuty wolne karne… Ale nie koniecznie w naszym serwisie, zależnie od tego, którą grę wybierzesz zasady mogą się znacznie różnić od tych standardowo Ci znanych. Możesz trafić na tytuły w których będziesz zbierał tak zwane boosty, które pozwolą Ci mocniej kopać piłkę i niczym kometę posłać ją do bramki przeciwnika, czeka całe mnóstwo różnych dodatków.

Polecane gry piłka nożna:

  • Cristiano Ronaldo KicknRun
  • Foot Chinko
  • Football Masters
  • Blocky Kick