Pomimo upływu blisku 100 lat od momentu upowszechnienia się piłki nożnej, nadal jest ona najpopularniejszym sportem drużynowym na świecie. Emocje odczuwane choćby podczas amatorskiej gry są doprawdy niezwykłe – a teraz nasze gry piłka nożna pozwalają cieszyć się nimi także bez wychodzenia z domu. To dla Ciebie doskonała okazja, aby przećwiczyć swoją wiedzę dotyczącą piłkarskich strategii, a także wyjść na murawę w barwach ulubionego klubu. Pragniesz być nowym Lewandowskim? Messim? Ronaldo? Teraz masz na to szansę!

Zostań profesjonalnym piłkarzem – gry piłka nożna dla każdego

Dlaczego warto zainteresować się grami piłkarskimi (i szerzej – sportowymi)? Ponieważ pozwalają Ci one zrealizować swoje niespełnione marzenia niezależnie od tego, skąd pochodzisz i ile masz lat. Dzięki tytułom takim, jak Football Soccer Strike czy Football Multiplayer niezależnie od tego, czy masz 15, czy 51 lat – możesz wbiec na murawę i przesądzając swoją dobrą grą o zwycięstwie wykreować rozpoznawalne nazwisko w piłkarskim świecie.

W naszym portalu znajdziesz dwa rodzaje gier piłkarskich – przeznaczone dla jednego gracza, oraz piłkarskie gry sportowe multiplayer. Kiedy więc znudzi Ci się samotna gra – rozgrywkę urozmaici Ci rywalizacja przeciwko innym graczom, tak samo prawdziwym, jak ty. Gdy zaś uznasz, że Twoje umiejętności wymagają jeszcze doszlifowania – zawsze możesz wrócić do gier piłkarskich dla jednego gracza. To naprawdę proste – i absolutnie nic Cię nie kosztuje.

Farmer Soccer - zakonczony poziom 8

Gry piłkarskie na telefonie komórkowym

Co w sytuacji, gdy wciągnęłą Cię dana gra, ale niestety, musisz wyłączyć komputer, gdyż wybierasz się do szkoły, lub pracy? To bardzo proste – uruchamiasz ją ponownie na urządzeniu mobilnym. Nasze piłkarskie symulatory dostępne są także dla urządzeń z systemami Android oraz iOS. Co więcej, aby z nich skorzystać, nie musisz nawet pobierać jakiejkolwiek aplikacji mobilnej. Długo pracowaliśmy nad naszym serwisem i możemy z dumą stwierdzić, że jego wersja mobilna oferuje Ci dokładnie takie możliwości, co ta przeznaczona na komputery osobiste!

Gry piłkarskie, jakie oferujemy dla urządzeń mobilnych niczym nie różnią się od tych dostępnych na komputery osobiste. Do Twojej dyspozycji nadal oddany jest zatem bardzo szeroki katalog tytułów. Różnica tkwi jednak w sterowaniu. O ile bowiem w przypadku komputerów do gry potrzebna Ci będzie mysz komputerowa (A w niektórych przypadkach klawiatura), o tyle na urządzeniach mobilnych skutecznie zastąpi je ekran dotykowy Twojego urządzenia. Nie musisz podłączać jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów, aby wirtualne gry w piłkę nożną sprawiły Ci wiele radości.

 

Gry piłkarskie multiplayer – sprawdź się przeciw graczom z całego świata!

Masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innemu, żywemu graczowi? Nic prostszego. Po prostu wybierz którąś z dostępnych w naszym serwisie gier piłkarskich dla dwóch graczy. Pamiętaj – w zdecydowanej większości przypadków grasz w nie tak samo, jak w tytuły przeznaczone dla jednego gracza. Fakt, że Twoim przeciwnikiem będzie prawdziwy, żywy człowiek dostarczy Ci jednak całe mnóstwo adrenaliny. Przeżyj więc piłkarską przygodę i sprawdź się przeciwko osobom z Polski i nie tylko! Wystarczy tylko kilka kliknięć!

Football Heads 2018 - wybór zawodnika

Najlepsze gry piłkarskie w jednym miejscu – sprawdź naszą ofertę.

W naszym serwisie znajdziesz łącznie kilkadziesiąt gier piłkarskich w przeróżnej formie! Począwszy od piłkarzyków przez proste, zręcznościowe tytuły, aż po gry dla wielu graczy i symulacyjne. Możesz więc w pełni dostosować rodzaj rozgrywki do swoich potrzeb. Wybraliśmy tylko dobre, wysoko oceniane gry w piłkę nożną online, dlatego ciężko nam dokonać rekomendacji. Z pewnością warto jednak sprawdzić chociażby gry takie, jak:

  • Football Masters to prosta, ale wciągająca gra w “główki” przeznaczona między innymi dla niewprawionych graczy. W trakcie rozgrywki sterować będziesz jednym, wybranym przez siebie piłkarzem, co nie zmienia faktu, że Twój cel pozostaje taki sam, jak w przypadku innych gier piłkarskich – strzelić jak najwięcej bramek rywalowi. Do wyboru masz kilka krajów, które możesz reprezentować w pucharze lub meczu towarzyskim. Co więcej – jeśli masz ochotę, możesz także zmierzyć się przeciwko innemu graczowi!
  • FootyZag to futbol z przymrużeniem oka. Do swojej dyspozycji masz jednak aż 20 drużyn z całego świata oraz pełnoprawny tryb kampanii, w którym potrzebujesz aż 19 wygranych spotkań, aby zwyciężyć w całej grze.Czeka Cię więc masa dobrej zabawy!  Twoim celem jest zaś, oczywiście, zdobycie jak największej ilości bramek. Niestety jednak, piłkarze rywala nie zamierzają Ci odpuścić. Czy dasz radę ich wyminąć i strzelić bramkę?

To tylko skromny wycinek naszej oferty doskonałych gier piłkarskich. Gotowy na dużą dawkę emocji?


🕹 Jakie gry piłkarskie na portalu Egierki są warte uwagi?

Staraliśmy się dobrać dostępne w naszej ofercie gry piłka nożna tak, by zaspokoiły jak największą liczbę użytkowników. Dużą popularnością cieszą się między innymi Cristiano Ronaldo KicknRun, czy też Stormy Kicker.

🕹 Jak grać w gry piłkarskie na Egierki?

Nie ma potrzeby, byś zakładał konto, a tym bardziej opłacał jakąkolwiek subskrypcję. Jest to niezgodne z naszymi zasadami. Po prostu wybierz interesujący Cię tytuł, kliknij przycisk “play” i ciesz się grą!