Niewiele jest dyscyplin sportowych tak relaksujących i uspokajających, jak golf. Gry golf stanowią jeden z najszlachetniejszych sportów na ziemi, a przy tym wyciszają i pozwalają cieszyć się czystą, sportową grą. Nie ma tu miejsca na agresję słowną, czy fizyczną, nie ma też mowy o jakichkolwiek niesportowych zachowaniach, jak np. celowe utrudnianie gry.

To właśnie dlatego golf, na codzień trudno dostępny, tak fascynuje wielu z nas. Jeśli chcesz sprawdzić się jako profesjonalny golfista nie musisz wykupywać drogiej licencji klubu golfowego. Wystarczy, że skorzystasz z oferty serwisu Egierki – zupełnie za darmo!

Gry w golfa stanowią idealny sposób na relaks

Gry w golfa to propozycja dla wszystkich osób, które pragną otaczać się barwami i dźwiękami natury. W przeciwieństwie do wielu innych rozgrywek sportowych, by odnieść sukces w golfie należy stać się jednością z Matką Naturą; zrozumieć, skąd wieje wiatr, a także jak zmieniają się warunki pogodowe, aby być w stanie oddać perfekcyjny strzał. O Hole-In-One, czyli perfekcyjne posłanie piłki do dołka z pierwszego uderzenia nie jest łatwo, niemniej jednak ci, którzy są w stanie zrozumieć zasady rządzące golfem mają o wiele większe szanse, niż ci, którzy kompletnie je ignorują. Doskonale pokazują to choćby symulacyjne gry w golfa, jakie posiadamy w naszej ofercie.

Funny Golf - wybor poziomu

Jeśli masz ochotę na odrobinę wymagającej, ale przy tym naprawdę relaksującej rozgrywki – zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Gry w golfa, jakie przygotowaliśmy, z pewnością zaspokoją Twoje oczekiwania. Jeśli jednak poszukujesz czegoś mniej wymagającego i frustrującego, odpowiedniego dla graczy w różnym wieku – również i dla Ciebie mamy naprawdę atrakcyjne tytuły. Przejrzyj naszą bibliotekę i przekonaj się sam!

Gry golf – graj na najbardziej wymagających, zwariowanych polach.

Osobną kategorię gier w golfa, która również znajduje się w naszej ofercie stanowią nieco zwariowane, zabawne gry, przy których nie tylko będziesz się doskonale bawić, ale i uśmiechniesz od ucha do ucha. Dzięki tymże produkcjom zagrasz w golfa między innymi z Adamem i Ewą, byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem, a nawet z… barankiem Shaunem. Wszystko odbywać się zaś będzie na najbardziej pokręconych polach, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić. Jeśli lubisz gry w golfa i masz poczucie humoru, z pewnością docenisz te propozycje.

Oczywiście, w naszej ofercie nie brak także poważniejszych, bardziej realistycznych gier golfowych. Sprawdź zatem je wszystkie, a przekonasz się, że przy tym sporcie wbrew pozorom niełatwo o nudę.

Gry w golfa – najpopularniejsze produkcje na naszym portalu

Chcemy Cię jednocześnie zapewnić, że całość naszej oferty dostępna jest w zupełności za darmo. Nie musisz ponosić jakichkolwiek opłat – po prostu w dowolnym momencie odwiedź nasz portal i ciesz się grą w golfa, nie płacąc za nią ani grosza. Przygotowaliśmy bowiem szeroki wybór atrakcyjnych produkcji. Pozwolimy sobie zatem wymienić gry golfowe, które często wybierają nasi gracze.

  • Arcade Golf to prosty, zręcznościowy tytuł, przy którym świetnie bawić się będą tak dorośli, jak również dzieci. Do Twojej dyspozycji jest 10 dołków, a także po 10 prób w przypadku każdego z nich. Zależnie od tego, ile razy pomylisz się w trakcie rozgrywki – taki wynik końcowy uzyskasz.
  • Presidential Golf to propozycja ciekawa choćby dlatego, że mało która produkcja pozwoli Ci zagrać w golfa z… byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem. Do dyspozycji masz 10 dołków, a do każdego z nich dotrzesz prezydenckim samolotem Air Force One. Czyż samo to nie jest wystarczającą zachętą do gry.
  • Abstrakcyjny golf to propozycja w sam raz dla osób lubujących się w surrealistycznych klimatach. Produkcja ta dostarcza Ci aż 24 zróżnicowane dołki, ale uważaj, bo na wbicie piłki masz tylko jedną szansę. To ciekawa propozycja, którą docenią z pewnością fani gier logicznych.

oczywiście to wszystko to jedynie początek naszego katalogu gier sportowych w golfa!

presidential golf, poziom 3

Idealne produkcje dla najmłodszych

Gry w golfa stanowią także idealne propozycje gier dla dzieci! Dzięki nieskomplikowanemu sterowaniu, kolorowej oprawie graficznej i dużej różnorodności poziomów z pewnością wciągną Twoją pociechę na wiele długich godzin.

Pamiętaj też, że nasz serwis nie pobiera jakichkolwiek opłat za grę – Twoje dziecko może więc cieszyć się nią praktycznie bez końca. Dzięki zaś temu, iż serwis egierki.pl dostępny jest z dowolnego miejsca na świecie, także z urządzeń mobilnych, nasze pozbawione przemocy gry stanowić będą dla niego doskonałą rozgrywkę także podczas wspólnych wyjazdów.


🕹 Czy gry w golfa dostępne są na komórkę?

Oczywiście, że tak. Gra za pomocą urządzenia mobilnego jest zresztą równie wygodna i przyjemna, jak za pomocą komputera osobistego. Jedyna różnica jest taka, że sterowanie odbywa się za pomocą ekranu dotykowego.

🕹 Czy gry golf na portalu Egierki są darmowe?

Jak najbardziej. Niezależnie od tego, skąd jesteś i na jakim urządzeniu uruchamiasz wybraną przez siebie produkcję, nie zapłacisz ani złotówki za korzystanie z naszego portalu. Gwarantujemy Ci to.