Nasze gry bokserskie rozpalą Twoje emocje do czerwoności! Boks jest bowiem dyscypliną sportową, która od wielu lat jest jedną z najchętniej oglądanych przez kibiców na całym świecie. Walki pięściarskie odbywają się we wszystkich krajach świata – jest to także dyscyplina olimpijska. Dyscyplinę tę kochają tłumy ludzi na każdym świecie – jeśli Ty także jesteś jednym z nich, z pewnością doskonale znasz powodu, dla których boks stał się tak popularny. Czy nie korciło Cię jednak kiedykolwiek, aby dać się ponieść emocjom jeszcze bardziej i zamiast kibicem zostać zawodnikiem? Nasze gry sportowe w kategorii “boks” pomogą Ci sprawdzić, jak wypadłbyś w świecie zawodowego boksu.

Gry boks online za darmo – sprawdź się jako profesjonalny bokser

Walki bokserskie cechują się niebywałą dynamiką i zażartością, ale także przystępnymi zasadami – to właśnie czyni ten sport tak przyjemnym w oglądaniu. Z pewnością pomoże Ci to także rozkręcić Twoją zawodniczą karierę. Podkreślamy jednak jednocześnie, że boks to wbrew pozorom nie sport, w którym liczy się tylko i wyłącznie fizyczna siła i dominacja. Równie ważna jest szybkość i dynamiczność, która pozwolI Ci uniknąć ciosów przeciwnika, umiejętność chłodnej kalkulacji, a także opracowanie odpowiedniej taktyki, którą będziesz musiał modyfikować w trakcie walki, zgodnie z tym, jak aktualnie ona przebiega.

Gry bokserskie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie elementy czynią tę dyscyplinę tak wyjątkową i przenoszą je do wirtualnego świata. Gry w boks zawodowy dostarczą Ci niezwykłej dawki adrenaliny i pozwolą poczuć się jak Floyd Mayweather, Muhammed Ali i inne wielkie gwiazdy tejże dyscypliny.  Teraz Ty także możesz sprawdzić swoje umiejętności bokserskie w szeregu różnych wyzwań aby dowiedzieć się, czy miałbyś szansę na mistrzowski pas. Nie czekaj więc i sprawdź się jako profesjonalny bokser – Twoja kariera dopiero się rozkręca.

Od zera do gwiazdy, czyli graj w boks online

Zanim staniesz się prawdziwą gwiazdą boksu, będziesz musiał oczywiście wyrobić sobie odpowiednią markę. Na początku sprawdzisz się więc przeciwko słabszym przeciwnikom. Jeśli okażesz się jednak godnym przeciwnikiem, Twoja kariera szybko nabierze rumieńców, a Tobie przyjdzie stanąć w szranki z coraz groźniejszymi rywalami. Nasze symulacyjne gry bokserskie pozwolą Ci prowadzić życie prawdziwego sportowca bez wychodzenia z domu, a nawet bez wstawania z łóżka. Czy to nie fascynujące?

 

Super Boxing Fight Night - 1 walka

Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności bokserskie, po prostu wybierz interesujący Cię tytuł i zacznij grać. Gry boks dostępne są w naszej ofercie absolutnie bez jakichkolwiek opłat. Jeśli więc interesujesz się boksem, chcesz doświadczyć nieco adrenaliny, lub po prostu lubisz gry akcji, zachęcamy Cię do zapoznania się z niniejszym katalogiem. Do Twojej dyspozycji jest szeroki wybór gier – w naszym serwisie z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Gry bokserskie dla spragnionych wrażeń

Zastanawiasz się być może, w które gry bokserskie naprawdę warto zagrać. W naszym serwisie znajdziesz tylko starannie dobrane propozycje gier, sprawdzone i pozytywnie ocenione przez wielu graczy. Najprawdopodobniej świetnie będziesz bawił się przy każdej z nich, jednakże jeśli zależy Ci na rekomendacjach, proponujemy między innymi tytuły takie, jak

  • Stickman Boks KO: Mistrzostwa to propozycja dla wszystkich fanów uniwersum tytułowego Stickmana i nie tylko. Tym razem “człowiek-patyk” mierzy się w najprawdziwszych mistrzostwach bokserskich, a Ty możesz mu w tym pomóc!:Gra wyróżnia się ciekawą oprawą graficzną i nietuzinkowym gameplayem. Z pewnością zadowoli wszystkich fanów boksu!
  • Boxing Hero: Punch Champions to kolejny symulator kariery bokserskiej wyprodukowany przez uznaną firmę Playtouch i dostępny w trójwymiarowej oprawie graficznej. Wcielasz się tu w młodego adepta tego sportu walki, który pragnie zapisać się złotymi zgłoskami w historii tego sportu. Czy mu pomożesz…?
  • Damski Wrestling to dowód na to, że kobiece sztuki walki mogą wyglądać równie efektownie, co męskie. Do dyspozycji masz aż trzy tryby gry, w tym pełnoprawny tryb kariery, składający się z aż 20 walk dla każdej z pań. Przy tej grze z całą pewnością nie będziesz się nudził

Teraz już naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jak długo wytrwasz w ringu? Zdobędziesz tytuł mistrza? Nadszedł czas na ostateczny test Twoich umiejętności bokserskich!

screen z gry damki wrestling

Gry boks na komórkę

To nie wszystko! Dostępne na naszym portalu gry bokserskie możesz bowiem uruchomić także z poziomu swojego urządzenia mobilnego – smartfona, lub tabletu. Możesz cieszyć się nimi także w trasie do pracy, czy też szkoły – czy też już po powrocie – korzystając z wygodnego, dotykowego sterowania. Gry w boks jeszcze nigdy nie były aż tak łatwo dostępne!


🕹 Ile miejsca trzeba zrobić, by zainstalować gry bokserskie?

Nie musisz zwalniać miejsca na twardym dysku swojego urządzenia. Nasze gry bokserskie dostępne są w pełni online. Wystarczy Ci więc jedyne dostęp do przyzwoitego połączenia internetowego.

🕹 Ile kosztują gry bokserskie?

Dostęp do najlepszej jakości tytułów na naszym portalu jest nielimitowany i w pełni darmowy. Możesz więc cieszyć się grą kiedy i ile tylko chcesz!