Bomb it brzmi trochę jak piosenka. Ale my mamy coś znacznie lepszego! Mamy darmową gierkę o bombach! Brzmi mało atrakcyjnie? A co, jeżeli powiemy, że Bomb it gra to nasz popularny Bomberman?

Zainteresowani? W takim razie nie czekaj dłużej, weź bombę…eee, to znaczy sprawy w swoje ręce i wysadzaj wszystko, co napotkasz na swojej drodze – byle nie siebie.

Gry bomb it to nie tylko świetna rozrywka, ale masa pozytywnego szaleństwa na ekranie! Bierz, rzucaj i wysadzaj, śpiewając pod nosem bomb it, bomb it!

Bomberman

Bomberman. Mały ludek chodzi sobie z bombą i wysadza. Czy to jest naprawdę tak strasznie atrakcyjne? Uwierz nam, że jest i to bardzo.

Gry Bomberman, zwane także dawniej Dyna Blaster należą do kategorii najpopularniejszych pozycji na świecie. Miliony graczy starają się tak ustawić bombę na planszy, aby trafiła ona naszego przeciwnika, albo odkryła głęboko schowany w ścianie bonus, który pomoże nam…zgadnijcie, co. Właśnie. Wysadzić przeciwnika.

Szybka akcja, ciekawe postacie i do tego tryb zarówno single, jak i multiplayer – czyż może być coś lepszego?

Gry Bomb it – wszystkie części

Bomb it 1 to budowanie bomb, zbieranie ładunków, oraz oczywiście kasacja przeciwników. Każdy z poziomów ma jednak pewne specjalne utrudnienie, a konkretniej ograniczenie czasowe, więc zamiast bomby może wykończyć Cię czas!

Bomb it 2 zaś przyniesie nam nowe bronie – czyli głównie bomby, rzecz jasna, chociaż nie tylko – oraz ulepszoną grafikę i ścieżkę dźwiękową. Do tego więcej plansz i większa liczba przeciwników.

Bomb it 3 będzie nowym wyzwaniem z większą jeszcze ilością przeciwników, oraz lepiej wyważonymi poziomami trudności, których – przypomnijmy – jest trzy, a są to początkujący, normalny i trudny.

Bomb it 4 da nam dodatkowe narzędzie, dzięki któremu możemy zmieniać wygląd naszej postaci, jej ubiór, oraz funkcje. Ot, taka trochę ubieranka w stylu gry Bomb it. Oczywiście jest tutaj również tryb normalnej gry.

Bomb it 5 pozwoli nam jeszcze bardziej upodobnić naszą postać do tego, co sobie wymarzyliśmy, plus niesie dla nas nowe areny do walki.

Bomb it 6 przyniesie nam pięć trybów gry, osiem postaci do wyboru, oraz dziewięć aren do walki. Trzy poziomy trudności i więcej broni to dodatkowe smaczki.

Bomb it 7 umożliwi graczom wybranie 5, 10, lub aż 20 poziomów w jednej grze online, oraz trzy poziomy trudności. Do tego standardowo 8 postaci do wyboru i personalizacja ich poprzez akcesoria, ubrania, czy na przykład dekorację.

Ile jest części gry bomb it?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, ile jest w chwili obecnej części gry Bomb it, to znamy odpowiedź na tą kwestię. Jest ich aż siedem. Czyż to nie znak?

Siódemka uchodzi za szczęśliwą, a więc gry Bomb it to Twój szczęśliwy wybór na dzisiaj!


Jaka jest polska nazwa gry bomb it? (potocznie nazywana Bomberman)

Gry Bomb it nic Ci nie mówią? A może mają jakąś polską nazwę? A jeśli ta, to jak ona brzmi? To po prostu Bomberman online! Dokładnie tak, pod tą tajemniczą nazwą kryją się tak kochane przez wszystkich gry bomberman!