Lubisz wielkie emocje? Fascynuje Cię świat, w którym liczy się każda sekunda, a każdy krok musi być dokładnie przemyślany? Brzmi bardzo intrygująco, prawda? W takim zagraj w nasze gry o złodziejach, stając oczywiście po właściwej stronie prawa…chociaż czasem możesz spróbować swoich sił również jako przestępca – tutaj jedyne, co Ci “grozi”, to problem z oderwaniem się od naszych świetnych pozycji.

Wciel się w rolę stróża prawa w grze o policjantach i złodziejach, albo spróbuj wystrychnąć ich na dudka, zaglądając na przykład do kategorii gry złodzieje aut.

Gry z policjantami i złodziejami

Gry policjanci i złodzieje przepełnione są akcją, gdzie nawet najmniejszy błąd może kosztować nas niepowodzenie całego misternie utkanego planu, albo pozwolić przestępcy uciec – zależnie, po której stronie się opowiemy i jaką grę wybierzemy. Jest ich tak wiele, że można mieć problem z wyborem, w co tak naprawdę warto zagrać.

Serwis Egierki.pl przychodzi jednak z pomocą, publikując jedynie naprawdę dobre i sprawdzone gry online policjanci i złodzieje, a wszystko to za darmo. Nie musisz więc ani rabować banku, ani swojego portfela, aby w nie zagrać. Do rzeczy jednak.

Szczególnie godna polecenia jest pozycja Lucky looter, gdzie jesteśmy “tym złym”, czyli po prostu złodziejem i staramy się okraść niczego nieświadomych mieszkańców budynku. Po okolicy kręci się jednak dzielny ochroniarz ze swoją nieodłączną latarką – wystarczy, że jej snop padnie na Ciebie, a zostaniesz złapany na gorącym uczynku! Strzeż się więc!

Warto również wspomnieć o Bob The Robber 5 temple adventure. Tutaj również próbujesz coś ukraść, tym razem jednak jest to skarb znajdujący się w świątyni. Jest on pilnowany nie tylko przez strażników, ale także i przez oczy posągów. Gapią się na Ciebie, śledząc każdy Twój krok, a do pomocy mają swoje tajemne sposoby.

Najczęściej zadawane pytania do gier o złodziejach

W jakie gry ze złodziejami można grać na 2 osoby?

Co najlepsze, w gry o policjantach i złodziejach można grać również w dwie osoby. Gry o złodziejach na dwóch graczy reprezentuje na przykład pozycja pod tytułem Prison Escape – Ucieczka z więzienia, gdzie po prostu…uciekamy z więzienia.