Pryskające bańki to ponadczasowe gry online z kategorii gier logicznych, które gwarantują dobrą zabawę na długie godziny. W wielu naszych grach z bańkami liczy się szybkość działania i podejmowania decyzji.

Dzięki temu w graczu, przy strzelaniu do pryskających baniek, rozwija się refleks i umiejętność błyskawicznego, logicznego myślenia.

pryskające bańki gra

Nie od dzisiaj wiadomo o korzyściach, jakie daje granie w gry komputerowe. W naszej kategorii gier z pryskającymi bańkami znajdziecie tylko najlepsze gry z kulkami, do których można strzelać, aby prysnęły.

Tylko te najbardziej popularne i przetestowane przez naszych testerów gier, uwielbiających ten typ gier logicznych. Sprawdź poniżej, która z gra z bańkami spodoba Ci się najbardziej.

Pryskające bańki gra

Prezentujemy przed Tobą listę najbardziej popularnych gier z pryskającymi bańkami z toplist gier tego typu. Dlaczego to właśnie w nasze fajne gry z bańkami powinienieś zagrać?

To bardzo proste – przygotowaliśmy dla Ciebie dziesiątki gier z pryskającymi bankami, w które można grać za darmo. Bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek flash – po prostu gra załaduje się w Twojej przeglądarce.

Strzelać do baniek możesz również na komórce, czy tablecie. Wszystkie nasze gry zostały przetestowane przez naszych graczy przed publikacją. Wiele z nich możesz znać z innych portali z grami, ale nie wszystkie.

Te najbardziej popularne gry logiczne z pryskającymi bańkami to ikona klasycznych gier w kulki. Posiadamy również w naszej ofercie te mniej znance, które wybraliśmy specjalnie ze względu na fun, który dają – grając w nie.

Nowe pryskające bańki

W naszej ofercie każdy gracz lubiący gry logiczne znajdzie coś dla siebie, a odłamem działu z kulkami jest właśnie prezentowana kategoria z pryskającymi bańkami, w której można znaleźć wiele nowości.

Na naszym portalu staramy się uzupełniać kolekcję naszych gier z nowymi pryskającymi bańkami na bieżąco. W każdym miesiącu znajdziesz kilka nowych baniek, które potrafią pryskach w nowych wydaniach online.

Bubble hit pryskające bańki

Jest to niekwestionowany szlagier wszech czasów, jeżeli chodzi o gry pryskające bańki. Jakościowa grafika baniek i efektowane rozpryski dają niezły fun podczas grania.

Dobra zabawa w postaci zestrzeliwania baniek, które pryskają zaraz po podłączeniu tych samych kolorów. Nie czekaj, Bubble Hit Pryskające Bańki czeka na Ciebie. W prawym górnym rogu ekranu zliczają się Twoje punkty za rozpryśnięte bańki.

Jeja pryskające bańki

Czas na grę, z pryskającą bańką! Jej!