Czy nie myślałeś kiedyś, jakie to uczucie, być maszynistą szybkiego, potężnego pociągu? Nasze gry pociągi pozwolą Ci się o tym przekonać. Dzięki prezentowanym przez nas produkcjom zasiądziesz za sterami potężnej, zatrważająco szybkiej bestii i weźmiesz odpowiedzialność za dziesiątki, jeśli nie setki pasażerów podróżujących razem z Tobą. Oczywiście, jest to olbrzymia odpowiedzialność – ale może także okazać się wielką i fantastyczną przygodą. Brzmi Ciekawie? Zatem uruchom pierwszą wybraną grę! Pamiętaj – w naszym serwisie grasz za darmo i bez limitów.

 

Symulatory pociągu – wciągające i pełne akcji

Co może zaoferować Ci platforma Egierki? Przede wszystkim – darmowy dostęp do najlepszych symulatorów pociągu online (oraz tysięcy innych gier). Swoją ofertę kierujemy zarówno do starszych, jak i młodszych użytkowników. Nieważne, jak duże masz doświadczenie z pociągami – być może jeszcze w ogóle nimi nie jechałeś – przy proponowanych przez nas grach będziesz bawił się równie dobrze. Nasze gry pociągi do obsługi wymagają bowiem jedynie myszy komputerowej oraz – w niektórych przypadkach – klawiatury. Tak proste sterowanie sprawia, że przechodzenie kolejnych etapów okaże się znacznie prostsze, niż sądzisz.

Oczywiście, jak przystało na symulatory z prawdziwego zdarzenia – nasze gry w pociągi przedstawić Ci mogą zróżnicowane, nierzadko nieprzewidziane sytuacje, z którymi muszą zmierzyć się w swojej pracy prawdziwi maszyniści. Nie zawsze od razu zrozumiesz, o co chodzi w danej zagadce logicznej  i niewykluczone, że pewne poziomy będziesz musiał po prostu powtarzać. To właśnie jednak czyni grę jeszcze bardziej satysfakcjonującą. Pokonywanie kolejnych przeciwności i ostateczne dowiezienie pasażerów bezpiecznie do celu dostarczy Ci z pewnością wiele radości – zwłaszcza w przypadku trudnych i wymagających tras.

Czy symulator pociągu to idealna gra dla dziecka?

Oczywiście, wiele zależy od gustu Twojej pociechy – niemniej jednak produkcje. które dostępne są w naszym serwisie cechuje najwyższa jakość wykonania, a to oznacza, że świetnie nadają się na gry dla dzieci. Zaprezentuj je dziecku zwłaszcza wtedy, gdy będziesz chciał rozbudzić u niego pasję do pociągów, czy też motoryzacji – efektowna oprawa graficzna prezentowanych w serwisie e gierki tytułów na pewno rozbudzi jego wyobraźnię. Kto wie? Może dzięki zetknięciu się z grami w pociągi w naszym serwisie Twoje dziecko wykona pierwszy krok do swojej przyszłej kariery prawdziwego maszynisty kolejowego?

Uphill Mountain Passenger Train Simulator - tryb treningu

Gry pociągi dostępne są w serwisie Egierki w wielu różnych formach. Począwszy od profesjonalnych symulatorów, przez zręcznościowe gry o mniejszym poziomie realizmu, na zwariowanych i zabawnych grach w pociągi skończywszy – w naszej ofercie znajdziesz szereg tytułów odpowiednich zarówno dla dziecka, jak i dla Ciebie.

Zostań motorniczym własnego pociągu

Jest coś ujmującego w możliwości realizowania niespełnionych marzeń z dzieciństwa, jaką dają Ci darmowe gry online. W przypadku dość charakterystycznej kategorii, jaką są gry pociągi, największą frajdę gra sprawi prawdopodobnie osobom, które marzyły o karierze maszynisty kolejowego. Nie znaczy to jednak, że dla innych graczy proponowane tu pozycje będą nudne. Nic bardziej mylnego – podobnie jak inne kategorie gier o zbliżonej tematyce (na przykład gry samochodowe, lotnicze, czy też gry w łodzie), symulatory pociągu oferują ciekawy i wciągający gameplay, który trafia w gusta nawet tych osób, które zazwyczaj nie pasjonują się motoryzacją.

Wybierając nasz portal masz gwarancję tego, że gry w pociągi będziesz mógł zagrać za darmo. Nie pobieramy od Ciebie jakichkolwiek opłat za grę, nie zobowiązujemy Cię również do opłacania subskrypcji. Grasz tyle, ile chcesz w grę, w którą chcesz. W żaden sposób Cię nie ograniczamy – korzystając z naszego portalu możesz zdecydować się na krótką, 15 minutową sesję, lub też grać przez kilka godzin – wybór należy do Ciebie.

railroad crossing mania - ekran tytułowy

Zagraj w najlepsze gry pociągi

Ręcznie dobraliśmy gry pociągi dostępne w naszej ofercie, aby upewnić się, że spełnią one oczekiwania jak największej ilości graczy. Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać w symulatory pociągu, czy coś bardziej casualowego – posiadamy gry odpowiednie dla Ciebie.

Jedną z nich jest choćby Railroad Crossing Mania.Jest to bardzo ciekawa produkcja, w której Twoim zajmujesz się kontrolowaniem skrzyżowań drogowo-kolejowych. Twoim zadaniem jest więc takie nadzorowanie ruchem, aby nie dopuścić do niebezpiecznego wypadku z udziałem pociągu oraz samochodu osobowego. Pamiętaj – to od Ciebie i podjętych przez Ciebie decyzji zależy zdrowie, a nawet życie uczestników ruchu drogowego!

Uphill Mountain Train Simulator to z kolei symulator pociągu z prawdziwego zdarzenia. Zostajesz tu konduktorem maszyny służącej do przewozu, lub towarów – w każdym przypadku czeka na Ciebie seria kilko wyzwań o rosnącym poziomie trudności. Tylko wysokiej klasy specjalista poradzi sobie z obsługą pociągu pasażerskiego i towarowego – czy jesteś jednym z nich?


🕹 Czy gry w pociągi na urządzeniach mobilnych dostępne są za darmo?

Tak – dostęp do całości oferty naszego serwisu jest nielimitowany i darmowy. Nie ma tu znaczenia, czy korzystasz z komputera stacjonarnego, laptopa, czy urządzenia mobilnego, jak np. tablet, czy smartfon.

🕹 Jak grać w darmowe gry pociągi?

Do gry wystarczyć Ci powinna w zupełności mysz komputerowa. Zdarzyć się jednak może, że gra korzystać będzie także z klawiatury urządzenia. W przypadku smartfonów i tabletów z systemem Android/iOs, sterowanie odbywa się za pomocą ekranu dotykowego.