czolgi onlineMasz ochotę na gorącą, wystrzałową rozgrywkę? Jesteś gotów walczyć do ostatniego pocisku z lufy czołgu? Spróbuj więc swoich sił w specjalnym, wybuchowym dziale gier online i wejdź w świat gier z czołgami! To tutaj znajdziesz najlepsze pozycje ze świata tych ogromnych maszyn, przeznaczone zarówno dla jednego gracza, jak i dla większej ilości osób, czyli gry czołgi multiplayer. Jeżeli lubisz strzelanki, czy po prostu gry zręcznościowe, albo gry multiplayer, to polubisz także gry czołgi. Serwis Egierki.pl zaprasza Cię więc bardzo serdecznie do grania czołgami, oczywiście za darmo!

Gry w czołgi

Gry same w sobie są idealnym źródłem rozrywki i dobrej zabawy. Jeszcze lepiej jednak, kiedy rozgrywka toczy się w dwie, lub więcej osób. Również i darmowe gry czołgi posiadają tak zwaną opcję multiplayer. Przyjrzyjmy się kilku pozycjom, które mogą rywalizować o tytuł mistrza w dziale gry w czołgi multiplayer.

czołgi gra clash of armourGry online z czołgami

Pierwszą z nich jest Tank Fury. W tej zabawnej gierce o kreskówkowej grafice kierujemy opancerzonym wozem bojowym na gąsienicach za pomocą strzałek na klawiaturze. Dodatkowo używamy również klawisza Spacji, który pozwala nam atakować naszych przeciwników. Celem jest oczywiście zniszczenie wroga, a licznik energii umieszczony nad klapą wejściową do każdego czołgu informuje nas, ile to życia pozostało jeszcze naszemu nieprzyjacielowi. W walce pomaga nam zbieranie tak zwanych “napraw’, czyli po prostu pudełek odnawiających naszą energię.

Drugą niezłą pozycją jest znane większości graczy Clash of armour. Ta czołgowa gra również daje nam możliwość sterowania potężną maszyną, tym razem jednak z “głównej jednostki centralnej” wypuszczamy po jednej maszynie, próbując zniszczyć oddziały wroga i jego “centrum”. Jest to oczywiście gra czołgi na 2 osoby, warto także zaznaczyć, że wyposażona w niezła grafikę i ścieżkę dźwiękową.

Ostatnio dodane gry czołgi:

Czy pamiętasz klasyczną, wyprodukowaną jeszcze na konsolę NES (w naszym kraju dostępną na popularnym, choć pirackim “pegasusie”) grę Battle City? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi “tak” i pomimo upływu lat nadal lubisz zabawy z czołgami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: przygotowaliśmy całą kategorię poświęconą popularnym “tankom”. Choć oprawa graficzna i zasady rozgrywki w prezentowanych przez nas produkcjach nieco się zmieniły – zabawa wciąż pozostaje taka sama. Sprawdź i przekonaj się sam!

gry czołgi online

Gry czołgi – wspomnienie z dzieciństwa w nowej, odświeżonej formie!

Gra w czołgi z przyjaciółmi, czy rodziną nie musi już być melodią przeszłości. Dzięki naszej bogatej bibliotece możesz zagrać w nie z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnymi osobami. Nadeszła pora, byś odświeżył sobie pamięć i przypomnieć radość płynącą z gry w tanki – tyle, że tym razem w nowocześniejszej odsłonie. Nasze gry czołgi dostępne są w kilku różnych wariantach, różniących się między sobą między innymi schematami sterowania, ogólnym celem gry, czy maksymalną możliwą liczbą graczy. Bez najmniejszych problemów pośród naszej szerokiej kolekcji gier odnajdziesz odpowiedni tytuł dla siebie, a ich kolorowa oprawa graficzna i brak rzeczywistej przemocy czyni z nich doskonałe gry w czołgi dla dzieci. Na co więc

Na co więc czekasz? Zaproś do gry przyjaciół lub spróbuj zmierzyć się ze sztuczną inteligencją. Dostępnych opcji rozgrywki jest naprawdę bardzo wiele, dlatego nasze gry w tanki nigdy się nie znudzą!

Czołgi gra online – jak grać?

Dziękim grom dostępnym w niniejszej kategorii możesz poczuć się jak prawdziwy dowódcza czołgu podczas skomplikowanych operacji wojennych! Twoim zadaniem podczas rozgrywki będzie przede wszystkim niszczenie pojazdów należących do przeciwnej armii – oraz, rzecz jasna, obronienie własnego pojazdu przed ostrzałem. Wbrew temu, co może wydawać Ci się na pierwszy rzut oka, gra w czołgi online to nie tylko ciągła akcja. Musisz dokładnie zaplanować każde swoje posunięcie i wziąć pod uwagę choćby aktualny kierunek ruchu wrogich czołgów.

czołg gra

Jeśli jesteś amatorem strategii wojskowych, zapewne ucieszy Cię wiadomość, że przygotowaliśmy również ciekawy wybór  gier turowych, takich jak na przykład Loetanks. Jeśli zaś preferujesz czystą adrenalinę związaną z niszczeniem kolejnych pojawiających się na ekranie elementów i przeciwników oraz wolisz szybsze tempo rozgrywki – spróbuj zagrać w Tank Fury. Niezależnie od tego, jakie masz preferencje – w naszym serwisie z pewnością znajdzie się gra w czołgi dla Ciebie.

Czołgi na 2, 3 i 4 osoby

A co kiedy znudzi Ci się samotne przemierzanie pól bitew i gra przeciwko komputerowym przeciwnikom? Mamy dobrą wiadomość – u nas znajdziesz także szeroki wybór tytułów multiplayer! Zagraj w czołgi na 2 z bliską Ci osobą i zapomnij o problemach codziennego świata  – gwarantujemy wciągającą i satysfakcjonującą rozgrywkę na wiele godzin. Potrzebujesz większego towarzystwa? Przygotowaliśmy także czołgi na 3 osoby, a w niektóre nasze gry może grać nawet do 4 graczy!

Pamiętaj, że większość z  naszych gier online w czołgi staje się tym trudniejsza, im więcej poziomów odblokujesz. Oznacza to, że za każdym razem czeka Cię coraz to inne wyzwanie! Jak daleko dotrzesz?

Sterowanie w grach w czołgi

Czołgi online to gry o kilku różnych schematach sterowania. W zależności od tego, na jaką grę się zdecydujesz, sterowanie może być nieco inne – niemniej jednak, zawsze jest bardzo intuicyjne. W zdecydowanej większości przypadków do obsługi gry wystarczy w zupełności jedna ręka. Sterowanie odbywa się bowiem między innymi:

  • za pomocą ruchów kursora myszy – LPM służy do wystrzału z lufy czołgu
  • klawiszami W (ruch do góry) A(ruch w lewo) S(ruch w dół) D (ruch w prawo) – wówczas do wystrzału służy przycisk spacja
  • w wielu grach można naprzemiennie korzystać z jednego lub drugiego schematu sterowania.

Nie ma tu więc nic skomplikowanego – sterowanie gier w czołgi online jest banalnie proste i poradzi sobie z nim nawet młoda osoba, a sama rozgrywka jest przecież niebywale przyjemna.

czołgi gra online

Gry czołgi to zabawa dla każdego

Nasze gry online w czołgi spodobają się nie tylko wprawionym już graczom, ale także dzieciom w wieku kilku lat. Duża w tym zasługa wesołych, kolorowych poziomów oraz prostej i czytelnej oprawy graficznej. Jeśli tylko zapoznamy je z czołgami online – najprawdopodobniej już po kilku latach gry te będą dla nich symbolem szczęśliwego dzieciństwa, tak jak dla Ciebie kultowe już Battle City.

czołgi gra online

Gry czołgi za darmo

Jaki zaś jest być może największy plus takich gier? Ano taki, że są one dostępne na naszym portalu zupełnie za darmo. Nie musisz nic pobierać, za nic płacić, ani nawet zakładać konta. Proponujemy gry czołgi za darmo i bez jakichkolwiek ograniczeń – po prostu uruchamiasz wybrany przez siebie tytuł i grasz tyle, ile tylko zechcesz. Nie zawirusujesz sobie komputera pobierając niepewne oprogramowanie, Twoje dziecko nie wykupi omyłkowo drogiej subskrypcji. Jeśli szukasz najwyższej jakości darmowych gier w czołgi w Polskim internecie, to zapewniamy Cię, że jesteś w dobrym miejscu.


1️⃣ Jakie są najlepsze gry czołgi?

Bardzo trudno jest odpowiedzieć na pytanie, która z darmowych gier o czołgach jest najlepsza, tym bardziej, że każdy gracz preferuje co innego – jeden bardziej komiksową grafikę, drugi coś poważniejszego, trzeci jeszcze coś innego. Z czystym sercem polecić jednak można wspomniane już Tank Fury i Clash of armour.

2️⃣ Jaka jest fajna gra w czołgi na 2 osoby?

Które z gier o czołgach przeznaczone dla pary graczy (lub większej ich ilości) są najlepsze i najciekawsze? Jest ich naprawdę sporo, ale szczególnie warto zainteresować się na przykład pozycją o nazwie Tank Hit, gdzie najpierw wybieramy sobie czołg, a potem, poruszając się po swoistym labiryncie, próbujemy trafić naszego przeciwnika. Za każde trafienie otrzymujemy jeden punkt, pięć czyni nas zwycięzcą – niszczycielem czołgów. Musimy jednak uważać, bo zabłąkany pocisk może odbić się od ścianek labiryntu i trafić również i nas!