Pilotowanie helikoptera to nie lada wyzwanie – na szczęście gry helikoptery, które widzisz w niniejszej kategorii pozwolą Ci przeżyć tę fantastyczną przygodę

bez jakiegokolwiek ryzyka. Jeśli marzyłeś więc kiedykolwiek, aby wzbić się w niebo niczym ptak, teraz jest Twoja szansa. Wybierz najbardziej interesującą Cię grę, dobierz odpowiedni rodzaj helikoptera i suń aż poza horyzont. Nie masz się czym martwić – wszak Twój helikopter nie spala prawdziwego paliwa, a portal Egierki nie pobiera opłat za grę. Nadszedł więc czas, abyś uwolnił marzenia!

symulator helikoptera - wybór pojazdu

Gry helikoptery – poczuj te emocje

Podobnie, jak gry samoloty, niniejsze propozycje, w których zajmiesz się prowadzeniem i obsługą helikoptera, dostarczą Ci wiele pozytywnych emocji. Trudno bowiem o bardziej niezwykłe doświadczenie, niż lot – zwłaszcza, gdy to Ty odpowiadasz za sterowanie maszyną! Wznieś się zatem w przestworza i leć, gdzie tylko masz ochotę! W naszym serwisie znajdziesz kilka różnych typów gier w helikoptery. Wśród nich dostępne są między innymi gry symulacyjne, pozwalające Ci zasiąść za sterami helikoptera policyjnego, czy też ratunkowego;gry akcji, dzięki którym wcielisz się w rolę pilota helikoptera bojowego, a także szereg innych propozycji. Jak sam widzisz, nasze gry helikoptery to propozycje, które trafią w gust bardzo różnego rodzaju graczy.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju doznań poszukujesz – znajdziesz je w naszym serwisie i w niniejszej kategorii. Długo i starannie dobieraliśmy oferowane w ramach niej produkcje, aby zaoferować Ci gry najwyższej jakości. Oznacza to, że gry w helikoptery, jakie widzisz, zostały ręcznie zweryfikowane pod kątem grywalności i cieszą się dobrymi opiniami graczy. Ty także je sprawdź – być może uda Ci się w ten sposób odnaleźć swój nowy ulubiony tytuł, dostępny zupełnie za darmo online?

Gry helikoptery – świetna zabawa dla każdego gracza

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i ile masz lat – gry helikoptery okażą się dla Ciebie świetną zabawą. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że cechuje je zasada “easy to play, hard to master”. Oznacza to, że poziom trudności zwiększa się w miarę nabywania przez Ciebie nowych umiejętności. Na początku misje będą zatem stosunkowo proste, nie powinny więc nastręczać Ci problemów. W miarę upływu czasu spotkasz się jednak z coraz trudniejszymi zadaniami, wymagającymi chłodnej, logicznej kalkulacji. W tym samym czasie zyskiwać będziesz coraz większą wiedzę o grze, a także nowe umiejętności, które umożliwią Ci pokonanie późniejszych leveli.

Symulatory latania helikopterem to propozycje doskonale nadające się także na gry dla dzieci. Dzięki prostemu sterowaniu, najmłodsi szybko opanują pojazd latający, a zaliczanie kolejnych wyzwań i poziomów z pewnością pobudzi ich wyobraźnię do działania. Jeśli więc szukasz ciekawej, kreatywnej rozrywki dla swojego dziecka, która sprawdzi się niezależnie od płci, czy też wieku, gry helikopterowe są jak najbardziej dla Ciebie.

paper wars - tryb dla 2 graczy

Lataj dookoła świata dzięki naszym grom w helikoptery

W naszym katalogu znajdziesz naprawdę szeroki wybór dobrej jakości produkcji. Jeśli jednak nie możesz zdecydować się na konkretną z nich, przygotowaliśmy krótki spis gier polecanych przez innych graczy.

  • Symulator helikoptera to gra, w której, jak się zapewne domyślasz, latanie helikopterem przedstawione zostało w dość realistyczny sposób. Do dyspozycji masz dziewięć maszyn, którymi sprawdzisz się w kilkudziesięciu wyzwaniach obejmujących między innymi transport i parkowanie helikopterem, ale także ekstremalne wyścigi tych latających maszyn. Oczywiście nie wszystkie dostępne są od razu – w ramach swej kariery odblokowywać będziesz kolejne misje i maszyny. Podobnie jak inne gry dostępne w naszej ofercie, w symulator helikoptera zagrasz zupełnie za darmo.
  • Paper war: Papierowa wojna jest to zręcznościowa gra wojenna rozgrywająca się na… papierowej kartce z zeszytu. Wcielasz się tu w postać generała wosjkowego Nietuzinkowa, stylizowana oprawa graficzna doskonale podkreśla zabawny gameplay – Twoim zadaniem jest odpowiednie rozmieszczenie helikopterów i innych jednostek wojskowych – tak, by unicestwić oddziały wroga. Gra przeznaczona jest dla wielu graczy – możesz zagrać w nią z kolegą, lub z zupełnie obcą osobą.

Helikopterowe gry dla wielu graczy

Latanie helikopterem sprawia Ci przyjemność? Dlaczego nie podzielić się nią z innymi? Nasze gry dla dwóch i więcej graczy dostępne w niniejszej kategorii możesz uruchomić także z urządzenia mobilnego. Pamiętaj jednak, że gra przeciw ludzkiemu przeciwnikowi jest jednak z reguły dużo trudniejsza, niż w przypadku sztucznej inteligencji. Jeśli jesteś gotowy sprawdzić się w tym wyzwaniu, po prostu kliknij i uruchom wybraną przez siebie produkcję. Nie musisz nic pobierać!


🕹Czy w grach helikopterowych dwóch graczy może korzystać z jednego urządzenia?

W zdecydowanej większości przypadków gry helikopterowe wspierają tryb dla pojedynczego gracza lub online multiplayer. W naszym katalogu znajdziesz jednak także turowe gry dla dwóch graczy. Pamiętaj, że stale go aktualizujemy.

🕹Czy muszę mieć pada, aby grać w darmowe gry helikoptery online?

Nie, nie musisz. Do gry w pozycje dostępne w naszym serwisie wystarczy Ci klawiatura i mysz. Na urządzeniach mobilnych sterowanie odbywa się zaś przy wykorzystaniu ekranu dotykowego.