Sport w mniejszym lub większym stopniu fascynuje wszystkich. Nawet osoby, która na co dzień nie śledzą zmagań narodowej drużyny, czy pojedynczych zawodników przeżywają historyczne sukcesy. A co, gdybyś mógł mieć udział w zdobyciu medalu?

Na dodatkową dawkę emocji szansę daje Ci portal Egierki i gry sportowe za darmo, gdzie możesz zmierzyć się w praktycznie każdej dziedzinie sportu, począwszy od piłki nożnej, skoków narciarskich, a kończąc na hokeju, czy siatkówce. Oczywiście wszystkie umieszczone tutaj gry sportowe online są dostępne bez instalacji i bez ukrytych opłat!

Gra w Sporty zimowe

Śledziłeś z zapartym tchem wyczyny Małysza w telewizji? Zamykałeś oczy i zaciskałeś pięści, trzymając kciuki, by poleciał jak najdalej? Na hasło “śnieg” od razy przed oczami staje Ci nie Mikołaj i prezenty, a skocznia narciarska? W takim razie KOGAMA SKI JUMPING to coś idealnie dla Ciebie! Jest to gra Skoki narciarskie, w której Twoje zdanie jest proste – wykonać skok dłuższy, niż przeciwnicy i wylądować w najlepiej punktowanym stylu.

W spełnieniu tej misji przeszkadzać Ci będzie wiatr oraz inne warunki pogodowe, zwiedzisz też skocznie położone na całym świecie. Kiedy już zdobędziesz medal, spróbuj przetestować inne gierki z tej kategorii, nie zapomnij jednak zrobić sobie krótkiej przerwy na posiłek – bułka z bananem w końcu sama się nie zje…

Gry online drużynowe

Masz dość samotnego pobijania rekordów? Wolisz drużynowe zmagania? Proszę bardzo. Weź do ręki swoje ulubione urządzenie do gier, albo po prostu przed nim zasiądź – przypominamy, nasze gry online działają zarówno na tablecie, telefonie, jak i komputerze stacjonarnym, czy laptopie – i wybierz, czy masz ochotę na piłkę, czy krążek. 

Pokopmy razem w piłkę

Mamy dla Ciebie zarówno gry piłka nożna, w których możesz walczyć o puchar na Mistrzostwach Świata, w Lidze Mistrzów, Mistrzostwach Europy, a nawet całkowicie fantazyjnych turniejach – a także gry koszykówka, gdzie hasło NBA brzmi jak modlitwa. Spróbuj BASKET SWOOSHES PLUS, a kosz będzie już od zawsze kojarzył Ci się jedynie z tym zawieszonym u góry, do którego wpada piłka.

Rywalizacja w grach sportowych

Jeśli czujesz się jak Michael Jordan, ale zamiast kosza bardziej bliska jest Ci siatkówka, to nie musisz się martwić. Pill Volley będzie dokładnie tym, czego szukasz. Emocje i wciągająca rozgrywka już na Ciebie czekają .

Gry sportowe w zimowym wydaniu

Zrobiło Ci się już gorąco od tych wszystkich emocji? A co powiesz na hokej? Pokaż innym, kto jest dziś mistrzem lodowiska! Tak, mamy tutaj i tego rodzaju pozycje, ze wszystkimi aspektami hokeja. Również z taflowymi bijatykami. Ale przecież nie grasz w nie, żeby walczyć, tylko, żeby zdobywać punkty, prawda? Wskazówka – sekcję bijatyki też mamy.

Graj i strzel gola w rzutach karnych

Jakby tego było mało, utworzyliśmy również osobną kategorię o nazwie gry rzuty karne, gdzie staniesz naprzeciwko bramkarza. Tylko Ty, on i piłka. A i jeszcze bramka.

Będziesz umiał strzelić gola czy zjedzą Cię nerwy? Pamiętaj, nic się nie stanie, jeżeli bramkarz puści gola z rzutu karnego. Jeżeli jednak strzelec spudłuje, będzie miał ciężkie życie. Czy podołasz takiemu wyzwaniu? FOOTBALL MASTERS da Ci odpowiedź.

Gry sport w zabawnym wydaniu

Piłka nożna, w której grasz głowami to zupełnie inny rodzaj zabawy niż typowe gry w piłkę nożną. W tym popularnym gatunku gry 1v1, możesz zmierzyć się z przeciwnikami o nienaturalnie dużych głowach!

Wyszukaj więc Dream Head Soccer i wygraj turniej lub włącz 2 Player Head Football, zaproś do gry swojego kolegę i zmierzcie się w walce o zwycięstwo! Śmieszna grafika w piłce nożnej rozgrywanej głowami zapewni ci rozrywkę oraz przyjemność ze starcia na boisku.

Gry z tej serii odkrywają przed nami zupełnie nowy świat footballu. A może powinniśmy powiedzieć headballu? Piłka nożna głowami bowiem to sport, gdzie możesz strzelić gola…jedynie głową. Nogą nie będzie uznany.

Gry sportowe to nie tylko gry drużynowe

Pozostając w świecie piłek zapraszamy Cię na wyprawę po bilardzie i jego odmianach. Wydawałoby się, że Bilard online to sama nuda. Nieprawda! Można by nawet powiedzieć, że zarówno bilard, pool, jak i snooker to bardzo emocjonujące gry, gdzie jeden błąd może kosztować nas przegraną całego meczu.

Czy jesteś w stanie wytrzymać napięcie i nie spudłować? Czy umieścisz bilę w kieszeni, czy minie ona cel o milimetry? 8 BALL POOL to gra dla ludzi o mocnych nerwach. Billards.io zaś, to odmiana bilarda polegająca na zrzucaniu bil ze stołu, używając do tego celu…innych bil.

Gry w sporty indywidualne

Spotkajmy się na korcie w grach tenis

Dla tych, którzy lepiej się czują grając w sporty indywidualne, to znaczy takie, gdzie stajemy naprzeciwko tylko jednego przeciwnika, proponujemy gry tenis.

Na dobry początek Pooly Tennis, gdzie do wyboru mamy małe i duże turnieje rozrzucone po całym świecie oraz cały batalion tenisistów różniących się od siebie nie tylko wyglądem i płcią, ale również i osiągami, a nawet stylem gry! To jedna z najlepszych tenisowych gier online na świecie!

TROPICAL TENNIS za to przeniesie nas na gorące plaże i w świat tak samo gorącego dopingu dla naszego sportowca.

Wejdź do ringu w grach z boksowaniem

Bliższy kontakt z oponentem załatwią nam gry boks, niekoniecznie w całkowicie poważnej oprawie. BOXING HERO : PUNCH CHAMPIONS to zmagania kolesi przypominających momentami zawodników, jakich możemy zobaczyć podczas oglądania wrestlingu. Ich mimika, stroje, od razu wprawią nas w dobry humor.

Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć różnorakich bonusów, czy tak zwanych “dopalaczy”, czyniących nasze ciosy mocniejszymi, albo na pewien czas osłabiających przeciwnika.

Gry lekkoatletyczne

Gry lekkoatletyka również mają u nas swoje miejsce, mamy tutaj bieg przez płotki, bieg na sto metrów, rzut oszczepem, kulą, młotem, a nawet sztafetę. Możemy nawet zorganizować całą olimpiadę!

Gry sportowe różnej maści

Do nieco spokojniejszych gier sportowych należą gry golf i gry kręgle, czy nawet gra strzelanie z łuku. Pełne elegancji i szyku gry golfowe zamieniają się w prawdziwe pole walki, pełne emocji i rywalizacji, jak tylko nasz kijek po raz pierwszy dotknie piłeczki.

Tutaj o zwycięstwie decydują dosłownie czasami milimetry. Podobnie jest w kręglach, gdy jeden złośliwy pion może przesądzić o naszym sukcesie, lub porażce.


Jakie znacie gry sportowe?

Możemy powiedzieć, że znamy i graliśmy we wszystkie. Przynajmniej te godne uwagi. Ale z tych ciekawszych polecamy na przykład Kręgle 3D, gdzie naprawdę da się poczuć atmosferę prawdziwej kręgielni.

Gry sportowe co to jest?

Gry sportowe to takie gry, które oparte są na istniejącej lub fikcyjnej dyscyplinie sportowej. Rozwijają zdolności manualne, oraz uczą zasad danej gry. Za przykład możemy wziąć chociażby ULTIMATE GOLF, który wprowadza nas w tajniki golfa.