Zawsze marzyłeś o zostaniu farmerem i posiadaniu własnego skrawka ziemi i uprawianiu go? A może Twoim wymarzonym schronieniem jest domek na wsi i małe pole wokoło? Lub też interesuje Cię wszystko, co jest związane z hodowlą zwierząt i sianiem, czy koszeniem? A może po prostu lubisz świetne gry i to za darmo? W takim razie gry o farmie będą dla Ciebie idealne! Spróbuj sam, rozpoczynając od małego poletka, a kończąc na posiadaniu wielkiego gospodarstwa rolnego. Wbrew pozorom gry z farmą wcale nie należą do nudnych, ani do łatwych!

Gry farmy i gospodarstwa rolne

Zapewne masz ogólne pojęcie, o czym mogą być gry rolnicze. Na pewno kojarzy Ci się na przykład Harvest Moon (jego też mamy!). Ale dla osób pragnących posiadać własne, wirtualne gospodarstwo mają jeszcze wiele innych propozycji. Każdy zapalony rolnik tego rodzaju z pewnością pokocha i polubi, nie tylko za samo trafienie w jego zainteresowania, ale również i za ich różnorodność.

Poniżej kilka przykładów genialnych gier farmerskich.

W pierwszym polu nasze opowieści o symulatorach rolniczych zasiejmy Farming Town. To właśnie tutaj siejemy, orzemy i zbieramy plony. Niech jednak nie zwiedzie nas ten krótki opis, gdyż w Farming Town musimy robić wszystko nie tylko bardzo uważnie, ale i na czas! To trochę taki wyścig rolniczy, tyle, że nie z innymi maszynami, a z czasem właśnie. Poza tym gra posiada bardzo dobrą grafikę i jest po prostu…słodka.

Kontynuując nasz płodozmian, opowiemy teraz o Kisan Smart Farmer. W tej pozycji mamy podobną rolę (gra słów oczywiście zamierzona), jak w poprzedniku, z tym, że w Kisan Smart Farmer nie mamy do dyspozycji jedynie ciągnika, ale całą resztę maszyn potrzebnych nam do życia i przetrwania na farmie.

Siejąc…yy, to znaczy grając w Farming Simulator zaczniemy od zakupu naszej maszyny, potem musimy wybrać poziom, w który chcemy zagrać (oczywiście na początek dostępny jest jedynie pierwszy), a potem…połapać się w sterowaniu. Jednak jak już to ogarniemy, to czeka na naprawdę fajna przygoda na farmie, a nasz pojazd otrzyma nawet przyczepkę! Wszystkie gry traktory znajdziecie w naszym dziale z traktorami.

Jak się gra w gry farmerskie?

Część gier o farmie każe nam jedynie siąść za kierownicą ciągnika, czy też innego pojazdu i jeździć nim po polu. Inne zaś skupiają się również na sianiu, czy nawet na koszeniu trawy. Cóż, dla każdego coś miłego!

O co chodzi w grach farmerskich?

W grach farmerskich chodzi dokładnie o to samo, o co w życiu na farmie, czy na wsi. Po prostu musimy tak zajmować się naszym gospodarstwem, aby nie upadło, a zamiast tego przynosiło plony.

Czy symulatory farmy w serwisie egierki.pl są darmowe?

Oczywiście, że tak. Wszystkie pozycje, a więc także i gry dla farmerów są u nas całkowicie darmowe, a co lepsze, nie wymagają żadnej instalacji! Po prostu włączasz i grasz.