Lubisz zwierzęta? Lubisz się nimi opiekować, fascynuje Cię troska o nie, a także jesteś ciekaw, jak zachowują się w swoim naturalnym środowisku? W takim razie gry o zwierzętach, a konkretnie gry o koniach będą dla Ciebie wręcz idealne!

Wszystkie gry online są bardzo interesujące, ale jeżeli do pozycji dodamy konie gry staną się bardziej wciągające! Weź udział w końskich wyścigach, upiększaj swojego rumaka, a także czesz go i dbaj, gdy zachoruje. Poczuj wiatr we włosach i zanurz się w świat wyścigów na koniach, ubieranek, czy skoków – a to wszystko dostępne od ręki i za darmo na Egierki.pl!

Gry o koniach

Gry konne to nie tylko wspaniała rozrywka. Gra o koniach może być pomocna, jeżeli marzysz o posiadaniu swojego rumaka, a na razie nie jesteś w stanie sobie takiego kupić, albo po prostu nie masz warunków do jego hodowli.

U nas mamy konie za darmo! Gra w konie będzie również niezłym wstępem przed wizytą w stajni. Poza tym gry o koniach online rozwiną Twoje umiejętności strategiczne, gdyż będziesz musiał nieźle kombinować, jak tu dotrzeć do mety przed rywalami, a równocześnie nie zmęczyć swojego konia tak, by nie mógł się poruszać.

Gry o koniach online

Gry z końmi to doskonała rozrywka zarówno dla młodszych, jak i dla starszych graczy. Ci pierwsi zapewne zajmą się wyścigami i strojeniem wierzchowców, za to drudzy zainteresują się bardziej bukmacherską stroną gier z końmi, czyli zakładami opartymi na wyścigach konnych.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby i oni spróbowali wygrać Wielką Pardubicką, czy inne tego typu wyścigi konne, z przeszkodami, lub bez!


Jakie są gry o koniach?

Gier o koniach jest wiele. Mogą to być gry sportowe, czyli takie, gdzie bierzemy udział w wyścigu i razem z naszym rumakiem próbujemy pokonać linię mety jako pierwsi.

Do tej samej kategorii należą również skoki, gdzie rumak stara się przeskoczyć różnego rodzaju i wysokości przeszkody, jakie postawione mu na drodze.

Znajdzie się również coś dla dziewczynek, a mianowicie ubieranki. Tego typu gry polegają na strojenie swojego konia, a nawet samej siebie, przygotowywaniu nowych fryzur i strojów. Jeżeli mamy zacięcie lekarskie, zainteresuje nas na pewno kategoria “opieki”, czyli na przykład pozycja, gdzie leczymy nasze rumaki z różnych – na szczęście niegroźnych – chorób. Gry z końmi to naprawdę bardzo szeroka kategoria.


Czy gry konie na egierki.pl są darmowe?

Oczywiście nie wszystkie gry są darmowe, jednakże te umieszczone w serwisie Egierki.pl z pewnością są za darmo. Pełne, wspaniałe gierki, całkowicie gratis – czyż może być coś lepszego?