Ogień i Woda 5

Najnowsza część Ognia i Wody: 5

To już 5 część tej kultowej gry, gdzie 🔥Fireboy i 💧Watergirl 5 stają ramię w ramię. Zbieraj diamenty oraz bądź szybki w wykonywaniu zadań i zagadek. Jak w poprzednich częściach tak i w tej obie postacie muszą sobie pomagać, aby dotrzeć do celu. Piąta część serii nosi nazwę Żywioły czyli „Elements” w wersji angielskiej. W części tej nasi bohaterowie przemieszczają się pomiędzy różnymi Świątyniami w tym tymi już poznanymi. Nie zabraknie również nowych miejsc takich jak Świątynie Ognia, Wody oraz Powietrza.

Ogień i woda 5 żywioły

Gra Ogień i Woda 5

Rozgrywka w trybie współpracy wody i ognia

Ogień i Woda 5 opiera się na rozgrywce w trybie współpracy. Oznacza to, że znacznie lepiej jest zagrać razem z przyjacielem! Zamiast grać przeciwko sobie, pracujesz razem, rozwiązując zagadki i przechodząc przez kolejne poziomy. Elementy sterujące są skonfigurowane tak, abyście oboje mogli wygodnie grać na tym samym urządzeniu. Jeśli chcesz grać solo, nadal możesz grać, kontrolując obie postacie jednocześnie.

Świątynie w piątej części Ognia i Wody

Każdy obszar zawiera różne elementarne wyzwania, które musisz pokonać. Świątynia leśna to pierwszy region. Tutaj musisz użyć obu postaci, aby zebrać kolorowe diamenty i dotrzeć do końcowych drzwi. Każdy obszar ma inny styl. Na przykład świątynia światła ma piękne kolorowe światła.

Nowe wyzwania dla Wody i Ognia

W tej piątej części Woda i Ogień jest wiele nowych świątyń, które łączą wiele elementów z poprzedniej gry. Niektóre ekscytujące nowe świątynie z zupełnie nowymi łamigłówkami obejmują świątynie ognia i wody, dzięki czemu jeden z was może przejąć inicjatywę w rozwiązywaniu zagadek. Tematyka oparta na elementach, jak sugeruje tytuł, zapewnia niesamowitą różnorodność łamigłówek, które pozwolą Ci się zaangażować.

Wskazówki dotyczące gry

  • Uważaj na pułapki, guziki i dźwignie.
  • Zagraj w grę w stałym tempie, w przeciwnym razie możesz skończyć z powrotem na początku.
  • Pomyśl dokładnie o swoich działaniach i używanej umięjetności każdej z postaci.
  • Praca zespołowa jest kluczowa. Nie możesz ukończyć poziomu bez użycia zarówno Ognia, jak i Wody.

ogień i woda 5

Ostatnia, piąta hybryda ognia i wody

Aktualna część gry jest hybrydą wszystkich dotychczasowych zagadek i przeszkód, które miałeś okazję poznać w poprzednich częściach. Dzięki temu gra jest niebywale wymagająca, ale jednocześnie dająca ogromną frajdę i satysfakcję z gry. Grając w poprzednie części na pewno pamiętacie zagadki gdzie można było przenosić obiekty, zmieniać kierunek światła czy też aktywować różne przełączniki. Nie zabraknie również portali, które są niezbędne do ukończenia poziomów.

Poprzednie serie ognia i wody:

Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna 5: Elementy

Wszystkie serie gry „Fireboy and Watergirl 5: Elements” znajdują się w naszej kategorii gier Ogień i Woda, które należą do kategorii gier przygodowych i po części do gier zręcznościowych. Czas spędzony z Chłopcem Ognia i Dziewczynką Wody z pewnością umili Ci popołudniowy czas po szkole, czy pracy z kawką lub napojem w ręku. Piąta część jest ostatnią oficjalną częścią Ognia i Wody 5.Prawdziwych gier z serii Ognia i Wody jest pięć. Wszystkie znajdziecie w naszej kategorii poświęconej fanom gry Ogien i Woda


Po polsku jest to Ogień i Woda – popularna gra dla dzieci z kategorii gier przygodowych.


Chyba ostatnia część Żywioły jest najbardziej ze względu na tytuł gry: „Ogień i Woda 5 Zywioły”


Wcale nie trzeba wojować ogniem i rozlewać wszędzie wodę, aby dobrze się bawić i przejść całą serię. Sterowanie dwoma postaciami tej gry jest takie samo – wystarczy przełączyć dźwignię sterowniczą, aby raz poruszać się Fireboyem, a raz Watergirl.


Nowe zagadki, nowe dźwignie i pułapki czekają na Ciebie w piątej odsłonie naszych wodno-ognistych przyjaciół, ale zasada jest ta sama. Pomagaj na zmianę ogniu i wodzie pokonywać przeszkody, skacząc i poruszając dwiema postaciami na zmianę używając strzałek na ekranie lub klawiaturze. Ogień, woda, las, lód, światło, wiatr i kryształ, siedem zupełnie nowych świątyń z oficjalnej serii Fireboy i Watergirl.


Dzięki technologii HTML5 możesz grać w Wodę i Ognistego Chłopaka na dowolnym urządzeniu, w tym na iPadzie, iPhonie, tabletach z systemem Android i telefonach z systemem Android.


Możesz zagrać w grę na pełnym ekranie, naciskając ikonę pełnego ekranu w prawym dolnym rogu.

 

Instrukcja do gry Ogień i Woda 5

Użyj klawiatury, aby poruszać Ogniem i Wodną Dziewczyną przez labirynt i zbieraj diamenty w drodze do wyjść. Klawisze A, W, D poruszają Watergirl, a klawisze strzałek poruszają Fireboyem. Ponieważ ogień i woda nie mieszają się, pamiętaj, aby nie wpuścić Ognistego Chłopca do jezior wodnych i nie pozwól, aby Watergirl weszła do ognistych jezior ... I trzymaj ich z dala od zielonych jezior.
do góry