Klasyczne kulki w rzędzie

Zagraj w jedną z najbardziej popularnych gier typu strzelanie do kulek – gra w kulki tradycyjna. Klasyczna gra w kulki z angielskiego „Bubble Shooter” to logiczna gra z kategorii kulki oraz trzy w jednej linii. W grze celujemy do kulek i próbujemy łączyć kulki tego samego koloru o minimalnej ilości: trzy, aby zniknęły, prysnęły jak bańka.

Aby tak się stało, należy łączyć kulki tylko tego samego koloru 3 lub więcej. Możesz to zrobić, celując i strzelając kulką do innych – ułożonych w obszarze gry. Spróbuj połączyć wszystkie kolory w najmniejszej liczbie strzałów, aby uzyskać jak najlepszy wynik. W miarę gry poziom trudności wzrasta. Każdy poziom staje się trudniejszy i musisz włożyć więcej wysiłku, aby Twoje strzały były tylko najwyżej punktowane. Można spędzić godziny w tej klasycznej strzelance do kulek.

Tradycyjny bubble shooter

Ta gra nawiązuje swoim starym stylem do gamy gier tradycyjnych strzelanek do kulek, gdzie wyróżnia się z tłumu kulkowych strzelaczy nie kto inny, jak Bubble Shooter. Dobieranie kolorowych kulek idzie łatwo i przyjemnie. Sama gra nie jest zbyt wymagająca, wystarczy w odprężeniu skupić się na strzelaniu do kulek w tradycyjnym wydaniu.

Gra kulki klasyczne

Kulki w tradycyjnej grze to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gier dla jednego gracza, który jest fanem gier z kulkami. To jeden z wielu powodów, dla których powstał setki innych wersji, które zawierają błyszczące klejnoty, sportowe logo, a nawet urocze koty! Ta jest najbardziej tradycyjna wersja tej gry w strzelaniu do baniek. Jak szybko potrafisz zniszczyć bąbelki?

Darmowe gry kulki tradycyjne

Z tradycją w grach bywa różnie, czasami lubimy utrzymać stary dobry klimat gier, a czasami wolimy odrestaurowaną grafikę. Z kulkami jest podobnie, jedni wolą zagrać w tradycyjną wersję, gdzie kolorów i błysków nie ma zbyt wiele, a jedni wolą magię kolorów i błyskotek.

Kulki gra tradycyjna ułóż kulki

Każda gra z kulkami może wciągnąć, od najbardziej popularnych tytułów do najmniej zachęcających. My nie oceniamy, które kulki dla Ciebie są najlepsze, po prostu pozwalmy Ci układać 3 w jednej gry kulki jakie chcesz. Wszystkie znajdziesz w naszym dziale z kulkami do gry online, który po prostu nazywa się gry kulki.

Do ułożenia kulek w rzędzie nie potrzebujesz dużo – wymierz myszką w odpowiednie miejsce i strzelaj do kulek w odpowiednim kolorze. Kulki możesz wybierać dowolnie, jedynie te, które przychodzą do ułożenia do wystrzelenia są przypisywane automatycznie. Twoim zadaniem jest oddanie celnego strzału z kulką.

W naszym dziale z pryskającymi bańkami znajdziecie same hity z kulkami w formie tradycyjnej, ale również i w nowoczesnej.

Instrukcja do gry Kulki gra tradycyjna

Użyj myszki lub palca na komórce, aby wycelować kulką i ... strzelaj do innych kolorowych kulek w tradycyjnej grze w kulki.
do góry