traktor w grze

Pamiętasz czasy dzieciństwa, kiedy Twoim głównym zajęciem była zabawa lalkami, albo jeżdżenie samochodzikami? Tęsknisz za tym okresem? Teraz możesz go przywrócić w pewien sposób.

Zajrzyj do naszej sekcji gry traktory, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo pozycji z tymi intrygującymi pojazdami. A jeśli nie jesteś jeszcze dorosły, to nasze gry traktory dla dzieci też będą miały coś ciekawego do zaoferowania.

Zamień się w wirtualnego rolnika i obsiewaj, zbieraj plony, koś trawę, a wszystko to okraszone cudowną atmosferą polskiej – i nie tylko – wsi. Wybierz więc gry traktory i graj teraz!

Jak się gra w symulator traktora?

Symulator traktora może wydawać się nudny. Ani nie idzie się tym pościgać, ani nie za bardzo nadaje się do customizacji, czyli dodawania swoich szczegółów, naklejek i innych ozdobników. Nie da się również zrobić upgrade pojazdu, czyli wymienić mu na przykład silnik…stop. Ależ oczywiście, że się da!

Ciągniki w akcji, graj za darmo ciągnąc przyczepę traktorem

O ile w początkowej fazie gry ciągnik możemy zaczynać od zwykłej maszyny, nie budzącej respektu nawet pośród biedronek, to z czasem nasz pojazd przerodzi się w prawdziwy postrach zboża.

Oczywiście na początku każdej z rozgrywek, niezależnie od tego, jaką pozycję wybraliśmy na naszą rolniczą przygodę, będziemy musieli przejść mały tutorial, czyli naukę jazdy naszym ciągnikiem.

Traktor z przyczepą w grze

Gry o traktorach nieco różnią się od gierek samochodowych, dlatego zawsze warto przejść wspomniany wstęp, nawet, gdy gra pozwala na jego ominięcie. Zresztą gry rolnicze same w sobie są na tyle ciekawe poprzez swoją odmienność, że samą tematyką zachęcają do zagłębienia się w nie. Gry traktory online również będą posiadać tego typu instrukcję. 

Tutaj warto zaznaczyć, że nie tylko “pełne” pozycje, ale również i gry traktory za darmo będą posiadać jedną wspólną cechę, mianowicie kontrolkę paliwa. Należy na nią zwracać baczną uwagę, nie chcemy przecież, żeby podczas gry ciągniki stanęły nam w polu i odmówiły dalszej współpracy.

Gry z kombajnami i traktorami

Co prawda gra traktory uznaje rolnika za głównego bohatera, nie znaczy to jednakże, że za jedynego. W przypadku gry traktory symulator obejmuje często również stawianie obory, stodoły, rozwijanie jej, a także zakup odpowiednich nasion, czy dbanie o nie. Coś w rodzaju symulatora rolnika.

Jeżeli jesteście “starymi wyjadaczami”, to z pewnością przypomniał Wam się teraz hit sprzed lat o nazwie Harvest Moon. Tyle, że w tamtym przypadku głównie chodziło się na piechotę, a tutaj częściej zasiada się za “sterami” ciągnika i to często z widokiem ze stołka kierowcy!

Popularne gry traktory

Jakie najlepsze pozycje kryją się w tej kategorii, które gry farma z traktorami dadzą nam jak najwięcej radości? Przyjrzyjmy się kilku propozycjom, a nuż odkryjemy w sobie zamiłowanie do roli? Tylko pilnujmy, by nasze traktory w błocie nie skończyły!

gry traktory

Tractor Delivery – traktor jako samochód dostawczy?

Tractor Delivery przyciąga już samą grafiką. Oto na początek otrzymujemy ekran tytułowy z widokiem na wąsatego mieszkańca wsi, gotowego do pracy. To gierka w dwóch wymiarach, okraszona niezłą muzyką, a sama rozgrywka polega na dostarczaniu “dóbr” do celu.

Oczywiście sama jazda byłaby nudna, dlatego na naszej drodze staną wszelakiego rodzaju “przeszkadzajki” w formie wiejskich stworzeń – mniej, lub bardziej fantastycznych – oraz sama przyroda w postaci na przykład wściekle wysokiego żywopłotu, czy złośliwie rosnącego na samym środku naszej trasy kwiatuszka.

Nasz dzielny wąsacz jest jednak w stanie oprzeć się złym mocom natury i bez problemu dostarczyć towar tam, gdzie jest jego miejsce. O ile oczywiście mu w tym pomożemy. To dobry przykład gry dla dzieci traktory bowiem są ukazane w sposób humorystyczny.

Real Village Tractor Farming Simulator 2020

Real Village Tractor Farming Simulator 2020 to druga z proponowanych pozycji i jak sama nazwa wskazuje, jest to już nieco bardziej poważny symulator pracy na roli. W tym przypadku mamy już dużo więcej zajęć, niż sama jazda maszyną, poza tym widok opiera się nie na dwóch, a już na trzech wymiarach.

Dochodzi także opcja koszenia, siana, zbierania plonów, a także na przykład wiązanie siana w snopki i ładowanie go na wóz. Nasze maszyny rolnicze gry pozwalają rozwijać, dzięki czemu nasz Ursus szybko stanie się demonem prędkości.

Tractor Trial – traktorek na próbę

Tractor Trial zaś to zupełnie nowe spojrzenie na gry traktory farming. Tutaj bowiem w trakcie gry kombajny nasze będą starać się dotrzeć do mety, czyli końca poziomu, w jak najkrótszym czasie. Należy jednak na nie szczególnie uważać, jeżeli bowiem poobijają się za bardzo na przykład o kamyczki, czy też o jakieś wyskakujące nagle i ni stąd, ni zowąd stworzenia, to ich energia zacznie spadać i mogą sobie nawet wybuchnąć. A przecież nie chcemy zanieczyszczać środowiska jakimiś resztkami traktora na polance, prawda?

Graj z traktorkami, ciągnąc za sobą przyczepę

W naszym zbiorze gier z ciągnikami znajdą się pozycje dla dużych fanów gier farmerskich z traktorami oraz dla tych mniejszych. Gry traktorki będą odpowiednim wyborem dla mniejszych graczy, gdzie nie skupiając się aż tak bardzo na zaawansowanych opcjach prowadzenia przyczepki za sobą – można po prostu cieszyć się życiem rolnika za sterami ładnego traktorka.

Gry traktory farma skupiają się na rolniczym życiu właściciela farmy i jego traktorów, gdzie zadaniami jest nie tylko jazda traktorem jako traktorzysta.


Co to są gry traktory?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeżeli wybierzemy traktory gry będą opowiadać o życiu rolnika i jego zadaniach na wsi, ewentualnie okaże się, że stajemy do wyścigu z czasem, lub innymi maszynami tego typu. Jak widać, podczas gry traktory w polu nigdy się nie nudzą.


Co można robić w polu w grze traktory?

Bardzo wiele rzeczy. Siać nowe nasionka, zbierać to, co już nam wyrosło, kosić trawę, albo nawet…jeździć sobie w kółko dla przyjemności. Tylko należy uważać, żeby nam jakiś krąg zbożowy nie wyszedł.

Jak traktory koszą trawę w grze?

W ciągu naszej sesji gry traktory co koszą trawę również mogą się pojawić. Tutaj warto zaznaczyć, że trawę nie tylko się kosi, ale również i przetrząsa. Jak wygląda taki proces, najlepiej zobaczyć samemu, chociażby podczas sesyjki w Real Village Tractor Farming Simulator 2020.