Zaskakujące figury - gra logiczna

Nie daj się zaskoczyć i odnajdź grupę tych samych figur. Wciągająca gra logiczna w której Twoim zadaniem jest wyczyszczenie planszy z figur. Figury są poukładane na stosie, parując je – odkrywasz te ukryte pod spodem. Wybieraj mądrze i wyczyść planszę tak, aby żadna figura na niej nie została.

Gra składa się z wielu poziomów – każdy z nich jest trudniejszy i wymaga od Ciebie większego skupienia. Jest ona świetnym przykładem gier, które rozwijają nasz umysł i logiczne myślenie w grach. Czy jesteś w stanie sprawić aby, wszystkie zaskakujące figury zniknęły?

„Tiles of the unexpected” – zaskakujące figury

Fani tej gry mogą wyszukiwać ją również poprzez jej angielski tytuł pt. „Tiles of the unexpected”, co w dokładnym tłumaczeniu na język polski określamy właśnie jako zaskakujące figury.

Jak grać w zaskakujące figury

Strategia tej gry logicznej jest prosta – trzeba odnaleźć i kliknąć w dwa takie same symbole z tymi samymi figurkami. Kliknięte figury znikają z naszego pola gry, tworząc pustą przestrzeń, w którą wpadają inne kafelki. Figury zeskakują w wolne pola tworząc nowe zaskakujące figury razem z nowo dostępnymi płytkami.

Zaskakujące figury

Instrukcja do gry Zaskakujące figury

Odnajdź grupę tych samych figur. Po kliknięciu znikną i ukażą się te ukryte pod nimi. Wyczyść całą plansze by wygrać.
do góry