Witaj! Cieszymy się, że jesteś tu, by razem z nami odkrywać cudowny świat darmowych gier online. 

Aktualnie znajdujesz się w zakładce “pomoc”. Przygotowaliśmy ją, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć mechanizmy działania naszego portalu, przygotować się do gry, oraz, oczywiście – by rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie możesz mieć. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszelkie najpopularniejsze pytania, jakie zadają nam gracze.

Jak zacząć grać na portalu egierki?

Aby korzystać z naszego serwisu, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu. Może to być zarówno komputer stacjonarny, czy laptop, jak i urządzenie mobilne – nasz serwis wspiera zdecydowaną większość smartfonów i tabletów z systemami iOS lub Android.

Co zrobić, jeśli gra działa niepoprawnie, lub działa zbyt wolno?

Mamy nadzieję, że nic nie zaburzy Twojej dobrej zabawy na naszym portalu. Może jednak zdarzyć się tak, że z jakiegoś powodu Twoje doświadczenie nie jest optymalne. Co zrobić w takiej sytuacji?

W pierwszej kolejności sprawdź, czy posiadasz aktywne, stabilne połączenie internetowe. Pamiętaj, że oferujemy gry online, przesyłane strumieniowo – aby z nich korzystać, musisz posiadać takie połączenie. W dalszej kolejności możesz sprawdzić, jaki jest stan używanego przez Ciebie programu typu AdBlock. Niestety, czasami oprogramowania takie “gryzą się” z darmowymi grami online. Jeśli Twój problem często się powtarza – rekomendujemy całkowite wyłączenie AdBlocka podczas korzystania z naszego serwisu. Możliwe także, że dana gra po prostu ma awarię. Zdarza się, że gry są tymczasowo wyłączane przez producentów. W takiej sytuacji musisz po prostu poczekać – ciesz się w międzyczasie inną grą z naszego katalogu.

Pamiętaj, że nawet darmowe gry online potrafią być złożone. Pomimo, iż gra odbywa się przez sieć, zużywają one nieco zasobów Twojego komputera. Niestety, niektóre gry 3D i wykorzystujące zaawansowane efekty graficzno-dźwiękowe mogą okazać się po prostu zbyt wymagające. 

Czy gry są dostępne za darmo?

Tak! Każda gra oferowana przez nasz portal jest w 100% darmowa, niezależnie od tego, jaki gatunek reprezentuje. Pamiętaj, że grać możesz także na urządzeniach mobilnych – za taką usługę również nie pobieramy żadnych opłat, nie musisz także pobierać dedykowanej aplikacji.

Czy gry da się pobrać?

Niestety nie. Serwis egierki skupia się wyłącznie na darmowych grach dostępnych przez internet.

Jak gry zapisują postępy?

Aby zapisać postępy, większość gier wykorzystuje pliki Cookies. Oznacza to, że dane zachowane zostają na Twoim urządzeniu. Jeśli jednak usuniesz pliki cookies danego tytułu- stracisz również dostęp do zapisów gry.

Dana gra nie działa – wyświetla się błąd “404”.

Komunikat o błędzie 404 zobaczysz w pierwszej kolejności wtedy, gdy dana gra zostanie usunięta z naszego serwisu. Nie robimy tego zbyt często – jeśli jednak dany tytuł nie podoba się naszym użytkownikom, nie cieszy się popularnością, lub jego producent kończy wsparcie dla niego – jesteśmy zmuszeni podjąć taką decyzję.

Co zrobić, jeśli strona nie wyświetla się poprawnie?

Dołożyliśmy starań, by nasz serwis wyświetlał się poprawnie niezależnie od tego, z jakiego urządzenia, lub przeglądarki korzystasz. Jeśli jednak podczas korzystania z niego doskwierają Ci problemy – być może jest to wina przeglądarki. Spróbuj zaktualizować ją, lub skorzystać z alternatywnej. Możesz też sprawdzić, czy poprawnego działania serwisu nie utrudnia któraś z zainstalowanych wtyczek.

Oto lista z instrukcjami jak zaktualizować swoją przeglądarkę dla poprawnej gry w gry online:

Egierki a bezpieczeństwo dzieci

Kluczowe jest dla nas, aby na naszym portalu bezpiecznie czuli się również i najmłodsi użytkownicy. Z tego też powodu zrezygnowaliśmy z wprowadzenia funkcji czatu, lub komentarzy, gdzie mogliby oni być narażeni na kontakt ze szkodliwymi treściami, których pojawieniu się trudno przecież zaradzić. Przygotowaliśmy także całą kategorię gier dla dzieci, w której znajdują się tylko i wyłącznie bezpieczne tytuły.

O czym warto wiedzieć

Nasz portal cały czas się rozwija. Systematycznie go aktualizujemy, włączamy nowe możliwości i wyłączamy przestarzałe, mało popularne rozwiązania. Choć wybór gier, jego szata graficzna, czy dostępne opcje z czasem mogą się zmienić – pamiętaj, że na pierwszym miejscu stawiamy użytkownika. Zawsze znajdziesz tu jedynie całkowicie bezpłatne, najlepsze darmowe gry online.

Jeśli chciałbyś się z nami skontaktować prosimy o przesłanie nam wiadomośći poprzez formularz kontaktowy.