Łucznicy byli niegdyś szanowanymi żołnierzami stanowiącymi absolutną podstawę niejednej armii – dziś zaś łucznictwo uprawiane jest głównie w celach rekreacyjnych, ale nie zmienia to faktu, że gry strzelanie z łuku są równie ciekawe niezależnie od tego, której epoki dotyczą. Jeśli pragniesz przeżyć niesamowitą historię, zostać bohaterem pokonującym różnorakie stwory – w naszym serwisie znajdziesz wiele gier łuczniczych dla siebie. Jeśli jednak wolisz po prostu sprawdzić się w sportowych zmaganiach – dla Ciebie również mamy wiele solidnych propozycji!

Przygoda wzywa – zostań łucznikiem i uratuj swoją krainę

W naszym katalogu znajdziesz między innymi wciągające gry przygodowe osadzone w realiach średniowiecznych oraz fantasy. Czy, uzbrojony w swój wierny łuk, dasz radę obronić swoją ojczyznę przed najazdem przerażających istot? Zombie i inne potwory już się zbliżają i tylko Ty jesteś w stanie zapobiec najgorszemu. W oferowanych przez serwis egierki grach akcji zmierzysz się także przeciwko wrogim armiom państw, które chciałyby przejąć kontrolę nad Twoją ojczyzną. Wyposaż się w łuk i stań do bitwy – los Twojej ojczyzny zależy tylko od Ciebie.

1 etap ukończony w grze shooting at buddies

W serwisie Egierki znajdziesz szereg fantastycznych gier łuczniczych oferujących wartką i dynamiczną akcję, zróżnicowany gameplay oraz niezwykle klimatyczną oprawę audiowizualną. Czeka na Ciebie wiele godzin fantastycznych emocji – odkryjesz nowe umiejętności, spotkasz na swojej drodze wiele ciekawych postaci i zmierzysz się z coraz to trudniejszymi przeciwnikami. Gry strzelanie z łuku pozwolą Ci zasmakować nieco średniowiecznego życia. Czy jesteś gotowy wziąć na swoje barki odpowiedzialność za losy mieszkańców Twojej krainy?

Rozpocznij swoją karierę i doskonal umiejętności w grach łuczniczych

Z drugiej strony, w naszym serwisie czeka na Ciebie także szeroki wybór sportowych gier w strzelanie z łuku. Rozpoczynając swoją wirtualną karierę będziesz mógł krok po kroku budować swoją markę odblokowując kolejne wydarzenia, biorąc udział w zróżnicowanych turniejach i – oczywiście – przywożąc ze sobą do domu dziesiątki medali. Poznasz także różne rodzaje łucznictwa – te realistyczne oraz te nieco bardziej zwariowane. Aby poznać smak zwycięstwa, potrzebujesz tylko dostępu do sieci www!

Gry łucznicze oferowane przez nasz portal to zarówno symulatory zawodów łuczniczych, jak i propozycje dużo bardziej zręcznościowe. Od tego, na którą z opcji się zdecydujesz, zależeć będzie między innymi stopień skomplikowania rozgrywki. W tym pierwszym przypadku możesz liczyć na bardziej realistyczne zasady; przywiązywać będziesz musiał też większą uwagę do czynników takich, jak prędkość i kierunek wiatru. W tym drugim – grając przede wszystkim zrelaksujesz się i odprężysz, bez jakichkolwiek specjalnych utrudnień. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób rozpoczniesz swoją drogę na szczyt.

Gry łucznicze online za darmo

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na realistyczne symulatory, gry łucznicze w mniej wymagającym stylu, czy też chcesz przeżyć epicką przygodę w niezwykłym świecie – na naszym portalu zrobisz to za darmo. Nie pobieramy jakichkolwiek opłat, nie oczekujemy mikropłatności ani subskrypcji. Co więcej, decydując się na nasz serwis nie musisz nawet zakładać konta. Po prostu wybierz interesujący Cię tytuł i graj do woli – oto kilka ciekawych propozycji!

 

Stickman Archer 2 - level 1

  • Stickman Łucznik: Mr. Bow to ciekawa produkcja autorstwa Binstudio. Stanowi ona swego rodzaju grę snajperską w średniowiecznych realiach – Twoim zadaniem jest bowiem zlikwidować jak największą ilość nieprzyjaciół za pomocą Twojego łuku. Za każde zabójstwo otrzymujesz gotówkę, którą przeznaczyć możesz na zakup nowego sprzętu!
  • Bowmastery Zombies to produkcja, w której wcielasz się w postać rycerza broniącego swojego kraju przed inwazją zombie. Musisz więc likwidować napotkane żywe trupy zanim będą one w stanie wyrządzić poważną krzywdę Twoim najbliższym. Ostrzeżenie: ta gra wciąga!
  • Archery, czyli po prostu “Łucznictwo” to, naprawdę imponująca produkcja dotycząca tytułowego sportu. Główną osią rozgrywki jest tu kampania, składająca się z 24 rozdziałów. Nic nie przeszkodzi jednak Ci w spokojnym treningu, dzięki któremy podszlifujesz swe umiejętności, czy sprawdzeniu się w konkursie strzałów na odległość.

Jak widzisz – różnorodność tytułów jest tu naprawdę duża, a wybór ulubionej gry nie będzie wcale dla Ciebie zadaniem prostym. Od którego z prezentowanych powyżej tytułów rozpoczniesz swoją podróż? Zachęcamy Cię do sprawdzenie ich wszystkich gier łuczniczych, jakie oferujemy – przecież i tak nie będzie Cię to kosztowało choćby i złotówki.


🕹 Czy w gry strzelanie łuku można grać korzystając z urządzenia mobilnego?

Jak najbardziej tak – w gry dostępne na naszym portalu możesz zagrać korzystając z urządzeń obsługujących systemy iOS oraz Android. Pobieranie zewnętrznych aplikacji nie jest konieczne – całość procesu odbywa się online.

🕹 Jakie są najlepsze gry łucznicze?

W naszym serwisie znajdziesz wiele gier, które warto wypróbować. Popularnością cieszą się między innymi tytuły takie, jak Archery,  a także Seria Stickman Archer, która składa się z aż czterech rożnych części.