Marzysz o zostaniu szefem kuchni? W takim razie świetnie trafiłaś! Uwielbiasz przyrządzać sushi, gotować zupy, a może piec ciasta? W takim razie śmiało skorzystaj z naszej oferty symulatorów gotowania dla dziewczyn!

Grając w nasze gry w gotowanie jesteś w stanie nauczyć się nowych przepisów, poznać podstawy gotowania, oraz wiele więcej, a to wszystko bez ubrudzenia swoich ubrań!

W naszej ofercie znajdziesz darmowe gry na komputer, oraz na telefon, dzięki czemu będziesz w stanie przenieść się do magicznego świata kuchni w każdym miejscu w jakim będziesz miała na to ochotę.

Gotowanki

Masza i Niedźwiedź Gotują

Twoim zadaniem jest pomoc bohaterom bajki “Masza i Niedźwiedź”. Co zrobisz, aby pomóc głodnym zwierzętom? Oczywiście nakarmisz ich pysznymi daniami, które sama przygotujesz! Okazuje się, że twoje zadanie nie będzie tak proste, na jakie wyglądało na początku.

Co zrobisz, aby zdobyć składniki potrzebne do przygotowania najlepszej owsianki? Znajdź składniki, dzięki którym Masza będzie w stanie pomóc wszystkim przyjaciołom, nie bój się to nie może być przecież aż tak trudne! 

Wejdź teraz do gry gotowanki dla dziewczyn i stań się najlepszą kucharką! Uważaj na niebezpieczeństwa, które możesz spotkać szukając składników, lecz nic się nie bój na pewno dasz sobie świetnie radę, przecież jesteś szefem kuchni!

Szybkie gotowanie pączków

Poczuj się jak właścicielka cukierni, lecz uważaj na czas, mija on bardzo szybko… Bądź wystarczająco szybka aby zdobyć następne poziomy, wraz z możliwością gotowania nowych dań takich jak: Frappe, zupy i wiele więcej! Pamiętaj, że czas nie działa na twoją korzyść, śpiesz się a zamówieniami, aby zadowolić wszystkich klientów twoje lokalu! 

Jeśli jesteś fanką gier gotowanek to nie czekaj tylko wskakuj w wirtualny fartuch! Pamiętaj tylko, że pączki nie są tak proste jak mogą się wydawać, a twoi klienci chcą spróbować najlepszych pączków na świecie, więc uważnie obserwuj rady, oraz czytaj instrukcje związane z wypiekiem pączków!

Gotowanie dla dzieci

Poczuj się jak prawdziwa niania trójki dzieci! Twoimi obowiązkami będzie opieka i gotowanie, lecz to nie wszystko, bo to właśnie ty zadbasz o ich humor i zdrowe żołądki.

Trójka dzieci to nie zabawa, to prawdziwe wyzwanie dla młodej niani! Ugotuj pyszny obiadek dla całej trójki tak, aby każdy z nich był zadowolony, a zarazem najedzony.

Nie zapomnij również o ich samopoczuciu! Wejdź do gry i sprawdź, czy spiszesz się jako młoda opiekunka w grze gotowance! Pamiętaj tylko, że dzieci są bardzo kapryśne, więc postaraj zadowolić się całą trójkę tak samo!

Gry kucharskie

Gry kulinarne to wbrew pozorom nie jedynie same gry o gotowaniu. Aby grać w nasze gry kucharskie nie potrzebujesz znajomości kuchni, wszystkiego nauczysz się podczas gry!

Dzięki temu zaoszczędzisz prawdziwych składników, oraz nie ubrudzisz swoich ulubionych ciuchów. Gry kucharskie są wspaniałym sposobem rozwoju dla najmłodszych, nie potrzebujesz fartucha, ani czapki kucharskiej, aby stać się prawdziwym kucharzem! To właśnie dzięki naszemu serwisowi jesteście w stanie zagrać w najlepsze gry o tematyce gotowania zupełnie za darmo. 

Gry związane z gotowaniem przyciągają uwagę zarówno najmłodszych odbiorców jak i tych starszych, przecież każdy z nas ma w sobie coś z kucharza, przez co pragniemy polepszać nasze umiejętności kuchenne. Chcesz piec pizze, gotować zupę, a może tworzyć swoje własne sushi – to wszystko odnajdziesz w naszych darmowych grach!

Nie czekaj wskakuj do wirtualnej kuchni i baw się razem z innymi zadowolonymi użytkownikami! Na naszej stronie znajdziecie zarówno gry komputerowe, jak i te na telefon dzięki czemu będziecie w stanie zamienić się w kucharza niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujecie. Ogólnie gry kucharskie to cała gama gierek świadczących wspaniała rozrywkę, które łączy jedno – cudowne potrawy i bardzo kolorowa grafika. 


Jakie są gry o gotowaniu co się chce?

Zbiór naszych gier jest bardzo duży, dzięki naszym grom zostaniesz kim chcesz – kucharzem wysokiej jakości restauracji, pracownikiem przeciętnej pizzeri, a może otworzysz swoją własną restaurację, lub cukiernie i osiągniesz sukces! Jedyne co cię ogranicza to twoja własna wyobraźnia!

Jeśli twoja wyobraźnia pozwoli ci na zostanie najlepszym szefem kuchni na świecie, to nie masz nic do stracenia, jedyne co ci zostało to znalezienie odpowiedniej gry dla siebie i wskoczenie w wirtualny fartuch, oraz rozpoczęcie przygody w wybranych symulatorze!


Jakie są gry gotowanki jak prawdziwe gotowanie?

Gry gotowanki odwzorowują prawdziwe przepisy, większość tego co nauczycie się grając w nasze symulatory będziecie w stanie wykorzystać w waszej domowej kuchni! Naucz się nowych przepisów dzięki najlepszym symulatorom gotowania i zaskocz swoich przyjaciół i rodzinę w kuchni!

Pomóż przygotować mamie obiad i onieśmiel ją swoją wiedzą nabytą dzięki grom kuchennym, lub wybierz się do swojej najlepszej przyjaciółki i upiecz dla niej tort który połączy waszą przyjaźń jeszcze bardziej!


Jakie są najnowsze gry o gotowaniu?

  1. Gotowanie dla dzieci   
  2. Pizza Slices   
  3. Szybkie gotowanie pączków   
  4. Masza i Niedźwiedź gotują   
  5. Pan Kanapka


Jakie są najlepsze gry gotowanie na komórkę?

  1. Jak zrobić prawdziwą pizzę   
  2. Projektowanie tortów   
  3. Czas na burgera   
  4. Szybkie gotowanie 2: Pączki   
  5. Lody domowej roboty