Lubisz się bać? My także – dlatego właśnie stworzyliśmy kategorię gry horror, w której odnajdziesz najlepsze straszne gry online. Nadszedł czas, by zacząć się bać! Pamiętaj, że u nas znajdziesz tylko najlepsze, starannie dobrane tytuły, które na pewno wywołają na Twoim karku gęsią skórkę. Czy oprzesz się strachowi, czy też dasz się ponieść wyobraźni? Czekają na Ciebie naprawdę mroczne, straszne tytuły! Sprawdź się i zaproś do gry znajomych – pamiętaj, to nic nie kosztuje!

Trollface quest 1 - misja 1

Zażyj odrobiny strachu – darmowe gry horrorowe z dreszczykiem emocji

Horror jest niezwykle popularnym gatunkiem gier. Każdy z nas lubi bowiem czasem trochę się pobać, a fakt że ten gatunek gier łączy w sobie cechy wielu różnych kategorii sprawia, że znajduje on szerokie grono odbiorców. Osoby preferujące spokojniejszą rozgrywkę odnajdą w naszym serwisie szeroki wybór przygodowych gier z elementami horroru. Jeśli jednak wolisz bardziej wartkie, szybsze tempo rozgrywki – w naszym serwisie znajdziesz wiele gier akcji z zombiakami, czy też duchami w roli głównej. Niezależnie więc od tego, co preferujesz, w naszym katalogu z pewnością znajduje się gra odpowiednia dla Ciebie!

Gry horrory to pozycje, które sprawdzą, jak radzisz sobie ze strachem i niepewnością. Niepokojąca muzyka i efekty dźwiękowe, klimatyczna oprawa audiowizualna, wgniatające w fotel poczucie osamotnienia – wszystko to zapewnią Ci proponowane przez nas gry z dreszczykiem. Jeśli uważasz, że podołasz wyzwaniu, wybierz którąś z przedstawianych przez nas propozycji i zmierz się ze swoimi najgłębiej skrywanymi koszmarami. Powodzenia!

Gry horrory – klimat i potwory

Tym, co naprawdę wyróżnia gry horror na tle innych gatunków jest poczucie niepewności odczuwane w trakcie rozgrywki. Nigdy nie wiesz bowiem, czy za kolejną przeszkodą nie czai się jakiś potwór, nie możesz też spodziewać się, w którym momencie zostaniesz zaatakowany. Prezentowany gatunek gier jest dla Ciebie więcej, niż odpowiedni, jeśli szukasz gier, dzięki którym doświadczysz przypływów emocji oraz adrenaliny. Szczególnie polecić Ci możemy horrorowe gry Survival – gromadź zasoby, rozsądnie planuj każdy kolejny ruch i postaraj się przetrwać  w świecie zamieszkałym przez niesamowite bestie!

W naszej ofercie czekają na Ciebie starannie dobrane i zweryfikowane pod względem jakości gry horrory. Z pewnością nie będziesz się przy nich nudził, zwłaszcza, że przygotowaliśmy naprawdę solidny wybór tych strasznych tytułów. W dowolnej chwili możesz przełączyć się między nimi bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Zagraj więc w nie wszystkie, przełam swój strach i udowodnij sobie, że potworów nie ma co się bać. Gry horrory to wspaniała zabawa dla odważnych!

Darmowe gry horrory bez pobierania?

Serwis Egierki zaprasza Cię do skorzystania z szerokiej kolekcji darmowych gier horrorowych online. Ponieważ całość rozgrywki toczy się za pomocą sieci WWW, nie musisz pobierać jakichkolwiek plików, ani czekać, aż gry się zainstalują. Po prostu kliknij w interesującą Cię produkcję, uruchom ją i ciesz się zabawą. W naszym katalogu znajdziesz między innymi tytuły takie, jak:

 

  • Trollface Horror Quest 3, czyli najnowszą produkcję z serii uznanych, darmowych gier horrorowych. Mamy tu do czynienia z grą inspirowaną klasycznymi przygodówkami point and clink. Do przejścia masz kilkanaście strasznych zagadek logicznych, ale pamiętaj, że na rozwiązanie każdej z nich przysługuje Ci ograniczony limit czasu. Jeśli produkcja ta Ci się spodobała, mamy dobrą wiadomośc – na naszym portalu znajdziesz też poprzednie części serii Trollface Horror Quest. Nic tylko grać
  • Kogama Haunted Hotel – czy zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było spędzić noc w prawdziwym, nawiedzonym hotelu? Jeśli tak, Kogama Haunted Hotel daje Ci taką możliwość. Jest to gra przeznaczona dla wielu graczy, co jednak w żaden sposób nie sprawia, że traci ona na swoich horrorystycznych właściwościach. Zagraj, a sam się o tym przekonasz!

Pamiętaj, że regularnie dodajemy gry horror i inne produkcje do naszego katalogu. Odwiedzaj nas regularnie – czeka na Ciebie nieskończenie wiele godzin fantastycznej rozrywki!

 

Gry horrory multiplayer

Czy jest coś lepiej pobudzającego produkcję adrenaliny, niż gra w wyjątkowo straszną grę online? Owszem – gra na dwie lub więcej osób ze znajomymi! Wspólnymi siłami postarajcie się rozwiązać zagadkę będącą przyczyną zjawisk paranormalnych i pokonać złe siły, które stoją Wam na drodze. We dwójkę od razu jest raźniej! Oczywiście posiadamy w ofercie także gry horrory na dwóch graczy, w których staniecie przeciwko sobie nawzajem. Oba rodzaje tychże gier są naprawdę bardzo pasjonujące. Wybór należy więc do Was!

Czy darmowe gry w horrory można pobrać na Androida?

Wybierając portal Egierki możesz grać w swoje ulubione tytuły bez konieczności ich pobierania. Sprawia to, że swoją ulubioną pozycję uruchomisz nawet w kilkanaście sekund!

Jakie są najstraszniejsze gry horrory?

Bez wątpienia bardzo pozytywnymi opiniami poszczycić się może chociażby seria Trollface Horror Quest, dostępna na naszym portalu. Znajdziesz tu jednak znacznie więcej wysokiej klasy gier-horrorów, nie wahaj się przetestować ich wszystkich!