Koty to nasi nieodłączni towarzysze na dobre i na złe – żyją wszak wraz z nami już od kilku tysięcy lat. Aby jeszcze bardziej świętować więzi łączące nasze dwa gatunki, stworzone zostały specjalne gry koty, które mamy możliwość Ci teraz zaprezentować. Jeśli pałasz miłością do tych futrzastych czworonogów – zapewne ucieszy Cię wiadomość, że teraz spędzić możesz z nimi czas także online. Przygotowaliśmy bowiem szeroki wybór gier z kotami w roli głównej. Począwszy od ubieranek, przez gry przygodowe aż po gry akcji w których stać się możesz m.in prawdziwym kocim njnją –  w naszym serwisie czeka na Ciebie całe mnóstwo tytułów z kotkami!

Gry z kotami nie tylko dla fanów czworonogów

W grach dostępnych w naszym serwisie koty to jednak coś znacznie większego, niż tylko towarzysze człowieka. Stanowią one główne postacie każdej z gier opisywanych w ramach niniejszej kategorii – często też, jak w przypadku “Crashy Cat” to od nich zależy los świata (lub przynajmniej jego kociej części). Jeśli więc chcesz przeżyć prawdziwą przygodę wraz z czworonożnymi towarzyszami – zapraszamy Cię do wypróbowania naszych gier z tej kategorii. Gry koty długo Ci się nie znudzą!

W którą grę warto zagrać jako pierwszą? To już zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu. Wszystkie produkcje dostępne w naszym serwisie znalazły się tu jednak między innymi dlatego, że zdajemy sobie sprawę z ich wysokich ocen i popularności wśród graczy. Niezależnie od tego, czego oczekujesz od gier w koty – z pewnością znajdziesz to na portalu Egierki!

Zagraj w gry koty i odkryj fascynujący świat czworonogów

Niezależnie od tego, czy chciałbyś zostać superbohaterem, czy weterynarzem leczącym kotki i usuwającym ich cielesne niedoskonałości – mamy propozycje w sam raz dla Ciebie. Pośród naszej szerokiej oferty znajdziesz także tytuły, dzięki którym zaopiekujesz się choćby przyjaznym, wesołym kociakiem-rozrabiakiem. Gry Koty dostępne na naszym portalu przygotowane zostały z myślą o graczach cechujących się bardzo różnymi gustami i preferencjami.

Nie czekaj więc dłużej i już teraz spotkaj się z wirtualnymi kociakami. Zamieszkać one mogą zarówno na ekranie Twojego komputera, jak i urządzenia mobilnego. Wybór co do tego na czym i skąd grasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nasz serwis ma ogólnopolski zasięg -możesz cieszyć się grą w drodze do szkoły, pracy i nie tylko.

Podczas gry zachęcamy do korzystania z sieci wi-fi. Połączenie będzie szybsze i stabilniejsze, co znacząco zmniejsza ryzyko utraty postępów. Unikniesz także w ten sposób naliczenia dodatkowych opłat ze strony Twojego operatora usług internetowych.

Darmowe gry z kotami online dla najmłodszych

Poszukujesz przystępne, wciągającej gry online dla swojego dziecka? Gry koty z całą pewnością zadowolą Twoją pociechę. Niemal każde dziecko fascynuje się przecież zwierzętami, a miłe i przytulaśne koty stanowią ulubione stworzenia niejednej pociechy. Za pomocą naszych gier w koty dla dzieci pomogą Twojemu dziecku rozwinąć empatię do tych czworonożnych przyjaciół, a także nauczyć się podstaw opieki nad nimi.

Prezentujemy w niniejszej kategorii kocie gry dla dzieci w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma cztery, siedem, czy dziewięć lat – odnajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od wciągających gier akcji po symulatory opieki nad kotem – z portalem Egierki zabawa nigdy się nie nudzi!

Gry koty bez pobierania

Nasze gry dostępne są w pełni online – nie musisz pobierać żadnych zewnętrznych aplikacji. Całość zabawy odbywa się za pomocą internetu, bez jakichkolwiek kosztów. Przyznasz zapewne, że to świetna propozycja!

Jednym z polecanych przez nas tytułów jest na przykład Crashy Cat. W tej sympatycznej grze zręcznościowej  sterował lub sterowała będziesz prawdziwym kotem ninja, który pragnie powstrzymać złe moce przed zawładnięciem krainą, w której mieszka. Do przejścia masz dwadzieścia cztery zróżnicowane etapy, w których Twoim głównym zadaniem jest zebranie jak największej ilości gwiazdek. Udaj się więc na przygodę i zostań kocim bohaterem!

Kolejną grą, jaką możemy Ci polecić jest Playful Ktty, czyli po prostu “wesołe kociątko”. Tym razem Twoim zadaniem jest po prostu wspólna zabawa z kiciusiem! W tej grze w koty Twój czworonóg chce pobawić się z Tobą kłębkiem wełny. Musisz kierować tymże kłębkiem w taki sposób, aby trafił wprost do kotka!

Oczywiście, w naszym serwisie znajdziesz więcej znakomitych gier, w których zaopiekujesz się futrzastymi kotkami. Która z nich stanie się Twoją ulubioną? Sprawdź je wszystkie, a wkrótce się dowiesz!


🕹 Ile kosztują gry koty w serwisie egierki?

We wszystkie dostępne gry w naszym serwisie możesz grać zupełnie za darmo, bez jakichkolwiek ograniczeń. Nie pobieramy opłat za grę, ani nie wymagamy posiadania zewnętrznych aplikacji – nawet, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego.

🕹 Jak przejść darmowe gry koty?

Oferowane przez nas gry będą wymagały od Ciebie umiejętności logicznego myślenia, a także odpowiednio szybkiego refleksu, oraz, rzecz jasna, chęci do zabawy z kociakami. To wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć swój własny przepis na zwycięstwo!