Love Tester

Ktoś zawrócił Ci w głowie i wciąż masz wątpliwości czy do siebie pasujecie? Koniecznie zrób test miłości i sprawdź jakie szanse ma ta relacja! A może już w trakcie rozwiązywania będziesz liczyć na konkretny wynik? Love tester to zestaw gier dla dziewczyn i chłopaków, które z pewnością rozbawią Ciebie i znajomych, oraz dostarczą wam mnóstwo rozrywki! Zagraj i sprawdź, kto jest Ci pisany…

Tester Miłości prawdę Ci powie.

Jesteś ciekaw czy pasujecie do siebie? A może pojawiły się u Ciebie jakieś wątpliwości? Sprawdź jaki wynik da Ci test na miłość i czy będzie właściwym wykrywaczem miłości.

Jak działa Tester Miłości?

Ta gra sprawdzi wasze dopasowanie na wielu płaszczyznach. Od imion, przez zainteresowania do znaku zodiaku i wiele innych! Koniecznie wykonaj kilka z testów i sprawdź jakie masz szanse u swojego Krasza. A jeśli planujesz z koleżankami babski wieczór, to ta aplikacja jest stworzona na takie okazje!

Love Tester Imiona

Wejdź w Real Love Tester, wpisz wasze imiona i dowiedz się co jest wam przeznaczone. Kto wie, może to faktycznie Twoja druga połówka?

Tester Miłości Zainteresowania

Ten test sprawdzi wasze szanse w miłości na podstawie waszych zainteresowań. A może już wcześniej zainteresowało Cię to, co interesuje Twój obiekt westchnień?

Love Tester Znaki Zodiaku

Tutaj możesz podać wasze znaki zodiaku i dowiedzieć się, co jest zapisane w gwiazdach. Jeśli astrologia to coś, z czym się liczysz – koniecznie zagraj.

Kalkulator miłości – jak odczytywać wynik

Ta gra wyrwie Cię z niewiedzy i pomoże zdecydować co dalej. Kalkulator obliczy, w ilu procentach wasza miłość jest realna. Dowiedz się jak odczytywać wynik:

  • Jeżeli jest to wynik powyżej 80%, daj temu szansę
  • Pomiędzy 50% a 80% – jeszcze się zastanów
  • Poniżej 50% – spróbuj z kimś innym

Miernik Miłości – na ile okaże się skuteczny

Zabaw się z Miernikiem Miłości i sprawdź jakie szanse daje wam losowy strzał komputera. Możesz też naprowadzić komputer i podać nieco informacji o Tobie i ukochanym.

Pamiętaj, że tego typu mierniki działają na podstawie algorytmów zainteresowań, albo czasami kompletnie losowo. Baw się testerem, ale pamiętaj że nie powinien on wpływać na decyzje jakie podejmiesz w życiu.

Dla kogo jest gra Licznik Miłości?

Jeśli jesteś osobą, która po szkole szuka po prostu dobrej rozrywki i zabawy to jest to gra miłosna dla Ciebie! Możesz w nią grać sama, z koleżankami lub kolegami, albo z rodzeństwem. Ta gra może dostarczyć sporo śmiechu!

Czyje imiona można testować w Mierniku Miłości?

A czyich nie można? Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Możesz wpisać swoje imię, koleżanek i kolegów ze szkoły, lub ulubionego aktora. Ilość możliwości jest nieskończona.

Popularne Testery Miłości

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne testery miłości z ostatniego czasu. By mieć jeszcze lepszą zabawę, możesz je rozwiązywać razem ze znajomymi!  A co jeśli kolega z klasy, na którego Twoja przyjaciółka tak narzeka, pasuje do niej w 100%? Koniecznie to sprawdź! Najpierw jednak powiemy Ci, jak działają poszczególne gry.

Prawdziwy Tester Miłości

Wpisz wasze imiona, a żarówka zaświeci się przy odpowiednim określeniu waszej relacji. Czy to będzie ognista miłość? A może czujecie do siebie obrzydzenie? Sprawdź!

Love Tester 2

Tutaj ponownie wpisujesz wasze imiona, jednak szanse na miłość pokazuje wskaźnik w %. Wpisz po lewej stronie swoje imię, po prawej swojego wybranka i zobacz w ilu % wasza miłość jest prawdziwa.

Love Tester 3

W tej grze również sprawdzasz waszą miłość w skali %. Jednak ma ona bardziej dopracowane szczegóły. Wpisujesz imię, a pod imieniem
możesz określić jakiej płci jest jego właściciel.

Love Tester Deluxe

Tester Deluxe ma bardziej rozwinięte możliwości w określeniu waszej bliskości. Najpierw wpisz wasze imiona by sprawdzić w ilu % wasze dusze są pokrewne. Potem jest już tylko ciekawiej – tester wskaże Ci, w ilu % jesteście zgodni, jak blisko ze sobą jesteście, jaka chemia jest między wami i czy łączy was pasja! Także jeżeli potrzebujesz więcej informacji niż tylko procent zgodności, ta gra jest dla Ciebie.

A Simple Love Test

To test, w którym musisz odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Ciebie i osoby, z którą chcesz się związać. Odpowiesz na temat płci, imion, wieku, zainteresowań i znaku zodiaku, a test wskaże Ci na podstawie odpowiedzi w ilu % do siebie pasujecie.

Kalkulator Miłości

Kalkulator jest prostą i konkretną grą.
Na szali wpisujesz po jednej stronie swoje imię, po drugiej osobę, którą darzysz uczuciem. Klikasz “oblicz” i kalkulator wskazuje w ilu % jesteście sobie pisani.

Tester Miłości Julia

Ten tester miłości także obliczy procent waszego uczucia na podstawie waszych imion. Dla pewności warto go zrobić.

Tester Miłości online – pytania i odpowiedzi

Ze względu na duże zainteresowanie testerami miłości zadajecie też
odnośnie nich dużo pytań. Postaramy się odpowiedzieć na kilka z nich:


Czy można wierzyć wynikom z testera miłości?

Tester miłości to przede wszystkim gra, podaje ona losowe odpowiedzi. Jest to forma rozrywki, a sam wynik nie powinien wpływać na Twoje życie. Jednak już w trakcie gry, zapewne z tyłu głowy wiesz, na jaki wynik liczysz. To jest odpowiedź, której sama sobie udzielasz jeszcze przed wynikiem testera.

Jak działa kalkulator miłości online?

Wpisujesz w kalkulatorze miłości imię swoje i osoby, z którą chcesz
zmierzyć procent waszej miłości. Kalkulator oblicza ten procent.

Gdzie można zrobić test miłosny online?

Już teraz możesz go zrobić na stronie E-gierki. Tu wykonasz wszystkie testy bez niepotrzebnych instalacji i całkowicie za darmo. Testy miłosne online można robić równie wygodnie na komputerze jak i na smartfonie.

Love Tester to tylko gra.

Pamiętaj, że to jest tylko gra i trzeba traktować to jako formę rozrywki. Wynik nie powinien mieć wpływu na wasza prawdziwe życie… no chybą ,że wynik wyjdzie taki jakiego oczekiwałeś. Na co czekasz? Wykonaj test i sprawdź jaki rezultat otrzymasz.

Na stronie E-gierki możesz się świetnie bawić nie tylko rozwiązując testy miłosne, ale grając też w inne gry znajdujące się na platformie. A jest ich aż ponad 8000!I ta liczba nadal rośnie. Wszystkie gry mają kategorie, które dzielą się na podkategorie, więc możesz w łatwy i szybki sposób dotrzeć do tych, które trafiają w Twój gust. Zapraszamy!