Spis treści

Znajdziesz tutaj wszystkie najlepsze gry my little pony, jakie tylko dostępne są na rynku gier przez przeglądarkę.

Są to gry z kucykami, w których nie tylko ułożysz im cudowne, mieniące się grzywy, ale również zadbasz o ich wygląd i wyprawisz na przykład na imprezę, czy przygotujesz dla nich odpowiednie strój, a nawet weźmiesz udział w  ich wyścigu!

Gry o kucykach to idealne gry dla dziewczynek takich, jak Ty!

Kucyki Pony w akcji

Jeżeli lubisz się stroić, to gry ubieranki będą dla Ciebie idealne. A jeśli dodatkowo kochasz kucyki pony, to tym bardziej powinnaś zagrać w nasze pozycje. Do wyboru masz ich wiele, proponujemy Ci zacząć od wielkiego hitu, czyli od My Little Pony Ubieranka.

My Little Pony Ubieranka przeniesie Cię w świat tęczowego jednorożca, który czuje się nieco zagubiony pośród tych wszystkich strojów, przyrządów do makijażu oraz propozycji, jak może zmienić swój wygląd.

Pomóż mu w tym i uczyń go gwiazdą wieczoru! Wykreuj go dokładnie tak, jak najbardziej Ci się podoba, a potem pochwal przed koleżankami i zachęć do zagrania w grę i porównania swoich osiągnięć. W końcu nie ma nic lepszego od nakładania makijażu razem  z “kumpelkami”, prawda?

Jednorożce Ubieranka to kolejna propozycja dla Ciebie, gdzie możesz przebrać aż osiem tych stworzeń! To całe stado! Spraw, aby było najpiękniejsze w okolicy, a może nawet i na całym świecie! Maluj, ubieraj, strój, a wszystko to otoczone cudowną grafiką i bajecznymi barwami, zupełnie jak w baśni!


Jak nazywały się kucyki pony w grach na komórkę?

Jeżeli już jesteś fanką kucyków pony, albo gier o kucykach, to na pewno znasz już ich imiona.

Jeżeli jednak po raz pierwszy stykasz się z tym bajkowym światem, to wiedz, że kucyki mają na imię Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack, Twilight Sparkle, Apple Bloom, Sweetie Belle, Scootaloo, Księżniczka Celestia, oraz Księżniczka Luna.

Każdy z nich ma odmienną sierść oraz reprezentuje inny klejnot, na przykład Klejnot Dobroci, Klejnot Uśmiechu, czy też chociażby Klejnot Szczodrości.


Jak wyglądają kucyki pony w grach?

Kolorowo, to na pewno. A jeżeli jeszcze do tego dorzucisz im swoje własne stroje, własne pomysły, własne aranżacje, to z pewnością wyglądać będą po prostu cudownie.

Wyobraź sobie bajkowy świat stworzony praktycznie od podstaw Twoją ręką, gdzie to Ty decydujesz, jak wyglądać będzie ten, czy inny bohater i przyozdób kucyki w to, co będzie dla nich najlepsze.

Kto wie, może stanie się to Twoją pasją i w przyszłości zostaniesz światowej sławy kosmetyczką, albo fryzjerką, tylko tym razem już dla ludzi? Podstawowe doświadczenie będziesz już mieć, zdobyte podczas grania w nasze gry z kucykami w serwisie Egierki.pl