Trollface. Co to w ogóle jest? Pamiętacie zapewne taką “mordkę”, która bardzo często pojawia się w internecie? Jednych irytuje, drudzy namiętnie się nią posługują? Ta wykrzywiona buzia z dziwnym uśmiechem? To właśnie jest trollface.

Okazuje się, że Morda Trolla dotarła również na rynek gier. I bardzo szybko go podbiła. Przekonaj się, jak wciągające mogą być gry troll face z tą charakterystyczną postacią. Co prawda w grach wygląda ona może nieco inaczej, ale to nadal ta sama dobrze znana Trollowa Twarz.

Fajne tytuły troll face quest

Jakie więc są ciekawe gry o Trollface? W sumie każda z nich będzie intrygująca chociażby ze względu na ciekawego bohatera, ale najpopularniejsze będą to Trollface Quest Horror 1, Trollface Quest Horror 3, oraz Trollface Quest Video memes and Tv shows part 2. Dlaczego akurat te? Zobaczcie sami.

W Trollface Quest Horror 1 i Trollface Quest Horror 3 naszym zadaniem będzie ukończenie kilkudziesięciu misji, każda z nich to osobny level, osobny poziom. Misje te polegają na klikaniu we właściwe miejsca na ekranie i wywoływanie konkretnego efektu.

Pamiętajmy jednak, że Troll Face to…troll. Czyli pewne rzeczy mogą wydawać nam się nieco niedorzeczne, jak na przykład pierwszy poziom w Trollface Quest Horror 1. Z drugiej strony jednak mają sens, bo  z czym najbardziej kojarzą Wam się kanały? No właśnie…

Trollface Quest Video memes and Tv shows part 2 bazuje na podobnej zasadzie, tym razem żarty bazują jednak na popularnych programach telewizyjnych. Oczywiście nadal możemy korzystać z podpowiedzi. Wystarczy kliknąć na górze ekrany na przycisk “Hint”.

Czy gry troll face są po polsku?

Jak najbardziej. Troll jest tutaj i przemówił po polsku. Co prawda gry z tej serii są tak łatwe do “ogarnięcia”, że i po angielsku nie byłoby problemu z opanowaniem ich zasad, ale zawsze miło jest grać w naszym ojczystym języku, prawda?

Jak przejść gry troll face

Starając się kliknąć w miejsce, które wydaje nam się najbardziej nieprawdopodobne i niedorzeczne. A bardziej na poważnie – dokładnie przyglądać się sytuacji w grze. I w razie czego kliknąć na “Hint”. To naprawdę bardzo czasem pomaga!