Front wojenny w świecie gier

Militaria od zawsze fascynowały wielu z nas a za pomocą gier mamy możliwość się do tego świata przenieść. Serwis egierki.pl to oferta pełna gier o wojnie w której masz możliwość wkroczyć na pole bitwy i zmierzyć się z przeciwnikiem.

Darmowe gry wojenne

Wszystkie dostępne gry są całkowicie za darmo i nie wymagają instalacji. Weź udział w zawziętej bitwie, wyposaż się w odpowiednie uzbrojenie takie jak pistolet maszynowy, wyrzutnia rakiet czy też poprowadź czołg lub przeprowadź atak powietrzny na Twojego przeciwnika.

Gry wojenne – sceneria

Mamy wiele wojen za sobą, w tym dwie światowe. Gry są osadzone w najróżniejszych klimatach i różnych miejscach świata. Zależnie od gry ,którą wybierzesz będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie w innym otoczeniu. Zostań perfekcyjnym snajperem w Wietnamskiej dżungli mieżąc się z oddziałami przeciwnika , poprowadź oddział piechoty i odbij miasto z rąk wroga lub zacumuj na plaży Normandi i przedżyj się przez ostrzał przeciwnika. Możliwości jest wiele, zdecyduj sam którą stronę wybierasz.