Tractor Mania

Tractor Mania to mała, ale bardzo wciągająca gra fizyczna! Grasz jako kierowca traktora, Twoim celem jest dostarczanie przedmiotów z magazynu do fabryki, im więcej przynosisz przedmiotów, tym więcej zdobywasz monet, za monety możesz kupić nowe traktory i przyczepy w swoim garażu, a także je ulepszać. Pokaż wszystkim, kto jest najlepszym przewoźnikiem!

Traktorowa mania

Gra posiada garaż, to także sklep z ulepszeniami do ciągnika, w sumie dostępne są 4 traktory i 4 przyczepy. Gra ma łącznie 180 poziomów, które automatycznie generują drogę.

Ponadto prędkościomierz może pokazywać prędkość w kilometrach lub milach na godzinę, w zależności od wybranego języka gry.

Gra traktor mania

Gra traktorem implementuje 13 najpopularniejszych języków świata, a mianowicie: angielski, hiszpański, francuski, indonezyjski, hindi, włoski, malajski, portugalski, rosyjski, arabski, turecki, chiński i niemiecki.

Sprawdź nasze wszystkie gry z traktorami.

Instrukcja do gry Tractor Mania

Sterowanie na PC: Poruszanie do przodu, tyłu w lewo i prawo traktorem - W, A, S, D i klawisze strzałek; Hamulec ręczny - Spacja, Nitro - X. Tapnięcie w ekran działa na wszystkich przeglądarkach i wszystkich urządzeniach mobilnych!
do góry