Jeśli marzyłeś kiedyś o otworzeniu własnej lodziarni, lecz zabrakło Ci funduszy, lub odwagi, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość – marzenie to pozwolą Ci zrealizować nasze gry lody! Nie musisz już martwić się koniecznością zatrudnienia personelu, opłacenia rachunków za prąd, czy też pozyskania odpowiednich składników. Twoja lodziarnia może funkcjonować zupełnie za darmo, jeśli założysz ją za pomocą portalu egierki. Jakiego rodzaju lody przygotujesz najpierw?

Gry lody – własna lodziarnia online

Czego potrzeba do otworzenia własnej lodziarni? Odpowiednio dużo gotówki na start, doskonałej znajomości rynku, rąk chętnych do pracy… lub chwili czasu, aby skorzystać z naszego serwisu. oferowane przez nas gry pozwolą Ci bowiem doświadczyć wszystkiego, co wiąże się z prowadzeniem takiego biznesu. Twórz swoje własne lody, odkrywaj ich smaki i ciesz się swoją własną lodziarnią. W naszym serwisie znajdziesz wiele gier z lodami w roli głównej – począwszy od logicznych łamigłówek, które przetestują Twoją pamięć i koncentrację, aż po bardziej wymagające tytuły, cechujące się różnorodnym gameplayem.

 

Jeśli masz w sobie coś z biznesmena, z pewnością ucieszy Cię wyzwanie, jakie stawiają przed Tobą gry lody. Produkcja lodów może być bowiem naprawdę przyjemnym zajęciem – zwłaszcza, jeśli przystąpisz do niej korzystając z darmowych gier dostępnych w naszym serwisie.

Gry lody dla dzieci

Wszyscy uwielbiamy pyszne, chłodne, soczyste desery, jakimi są wysokiej jakości lody – także najmłodsi. Darmowe gry w lody to propozycje odpowiednie również dla dzieci. Dzięki ich wesołej, kolorowej grafice i przyjemnym efektom dźwiękowym, Twoja pociecha wciągnie się w grę i będzie się przy niej doskonale bawić. Co więcej – gry lody pomogą jej poznać kolory i kształty, wykonywać proste ruchy myszą komputerową, a także skupić na konkretnym celu. Niewykluczone też, że rozbudzą w nich niemałą ochotę na lody…

 

Kto powiedział, że nie możesz spędzić czasu ze swoją pociechą przed ekranem komputera w sposób kreatywny i korzystny dla niej? Prezentowane gry odpowiednie są zarówno dla chłopców, jak i również dla dziewcząt, a Twoje towarzystwo na pewno uprzyjemni im zabawę i sprawi, że jeszcze chętniej wrócą one do swiata darmowych gier online,

 

Gry lody – mnóstwo możliwości

W jaki sposób zaczniesz tworzyć swoje lody? To zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj, że każda oferowana przez nas gra w lody jest nieco inna. Jeśli jednak masz ochotę na luźne, zabawne gry, przy których możesz po prostu się odstresować – każda z nich jest wręcz stworzona dla Ciebie. Co zaś, konkretnie, możemy Ci zaproponować?

Ice Cream Memory 2 to tytuł, który poważnie przetestuje Twoją pamięć, a jednocześnie pozwoli stać się właścicielem prawdziwej lodziarni! Twoim zadaniem jest zaspokojenie potrzeb klientów – a ci, trzeba przyznać, mają je dość wyszukane. Podczas zabawy stworzysz różnorakie lodowe kompozycje o niesamowitych smakach – jednakże, by zadowolić swoich klientów będziesz musiał pilnie przestrzegać udzielonych przez nich instrukcji. Pamiętaj przy tym, że – zupełnie tak, jak prawdziwi – Twoi klienci zniecierpliwią się, jeśli nie dostarczysz im w porę zamówienia. Nie przekrocz limitu czasu! Jeśli gry symulatory to jeden z Twoich ulubionych gatunków gier, z pewnością polubisz także Ice Cream Memory 2.

 

Z kolei jeśli preferujesz zagadki logiczne z lodami w roli głównej, gra Fabryka lodów może sprawdzić się jeszcze lepiej. W omawianej grze zajmujesz się nie tyle wydawaniem, co produkcją tych pysznych, schłodzonych słodkości. Upewnić się zatem musisz, że odpowiedniego rodzaju lód trafi do odpowiedniego pudełka – w tym celu będziesz musiał łączyć ze sobą trzy lody identycznego rodzaju, aby usunąć je z planszy. Cała zabawa nieco przypomina więc tradycyjne gry w kulki – tyle, że tym razem, zamiast kulek łączysz ze sobą pyszne, słodziutkie lody!

 

Specjalnie dla Ciebie starannie wybraliśmy tylko i wyłącznie najlepsze gry w lody. Na który tytuł dziś się zdecydujesz?

 

Darmowe gry lody – sprawdź swoje możliwości gdziekolwiek jesteś

Gry lody będą świetnym wyborem zarówno wtedy, gdy masz tylko chwilę wolnego czasu, jak i wówczas, gdy masz go całkiem mnóstwo. Dzięki wciągającej i angażującej rozgrywce miło spędzisz czas zarówno podczas podróży do szkoły, czy pracy, jak i w kolejce do lekarza, a także po prostu leniwie leżąc w łóżku. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy, jak i gdzie uruchomisz wybraną przez siebie pozycję z naszej oferty. My nie nakładamy żadnych limitów!

 

Każdy moment jest dobry na nieco świetnej zabawy. Odstresuj się więc i zrelaksuj korzystając z dobrodziejstwa, jakim są darmowe gry w lody. Pamiętaj – nasza biblioteka stale rośnie. Odwiedzaj więc nasz portal regularnie.


🕹 Jak pobrać gry w lody na telefon?

Nie musisz pobierać żadnej zewnętrznej aplikacji. Możesz bowiem skorzystać z naszego serwisu internetowego, dostosowanego do potrzeb i wymagań  urządzeń mobilnych. To naprawdę nic nie kosztuje!

🕹 Jak grać w darmowe gry lody?

Gra w darmowe gry w lody odbywa się za pomocą myszki. W przypadku, gdy korzystasz z urządzenia mobilnego, jej rolę przejmuje ekran dotykowy.