Graj i driftuj autem

Drift Race to klasyka w najlepszym wydaniu. Wsiądź za kierownicę sportowego auta i weź udział w wyścigu pełnym emocji, przeszkód i ulepszeń. Będziesz rywalizował w krótkich wyścigach maksymalnie do 3 rywali na krętych trasach wypełnionymi pułapkami i boostami. Twoja kariera kierowcy rozpoczyna się w brązowej lidzę dla początkująych za sterami sportowych aut prosto od producenta bez żadnych modyfikacji.

W momencie kiedy zapoznasz się lepiej ze sterowaniem gry i wygrasz swój pierwszy wyścig dostaniesz możliwość wydania zarobionych pieniądy na ulepszenia i modyfikacje swojego samochodu, aby wziąć wówcza udział w bardziej wymagających wyścigach wyższych lig. Musisz uzbierać wpisowe, ale pamiętaj że im droższy wyścig tym większa potencjalna wygrana nagroda. Ukończ wsztstkie ligi i dotań się do najwyższej.

Wymień swoje nudne na początku auto na coś bardziej wyścigowego lub zbieraj pieniądze na „supercar”. Czy zakup takiego sprzętu pozwoli Ci wspiać się na szczyt ligi? Wszystko zależy od Twoich umiejętności.

Gra drift

Sterowanie, driftowanie – jednym słowem bokiem lataniem

Używaj strzałek i zadbaj o odpowiedni łuk podczas wchodzenia w zakręt. Nie musisz dodawać gazu, auto samo jedzie Ty jedynie musisz zatroszczyć się o sterowanie na boki. Zbieraj po drodzę boosty, które Cię przyśpieszą ale również unikaj niebezpieczeńtw taki jak plamy oleju, czy też bomby, które mogą Cię unieruchomić lub spowolnić. Korzystaj z ramp i przeskakuj nad przeszkodami lub innymi uczestnikami w wyścigu.

Czy jesteś już gotów czoła stawić przeciwnikom? Jeśli tak siadaj za kółko i gaz do dechy!

Drift Race game Ulepszenia w grze drift race

Instrukcja do gry Drift Race

Skręcaj autem za pomocą strzałek lub przycisków dotykowych.
do góry