Nie boisz się niczego? Twierdzisz, że żadne zagrożenie nie jest Ci straszne, a horrory łykasz na śniadanie pomiędzy kolejnymi łykami kawy? Jesteś gotowy stać się obrońcą ludzkości? Masz odwagę walczyć z hordami nieumarłych, którzy tylko czekają, aby Cię capnąć i ugryźć? Przekonaj nas o swojej odwadze, pokonując kolejne poziomy w naszych genialnych grach zombie!

Możesz próbować je pokonać na wiele sposobów, gdyż gry o zombie to nie tylko gry zręcznościowe, ale także mamy spoko strzelanek z zombie w roli głównej i wiele, wiele innych! czytaj więcej

Przetrwaj w tym trudnym świecie gier z zombie

Przetrwanie w świecie zombie do łatwych nie należy. Tu jedni chcą Cię ugryźć – zombie – i przerobić “na swojego”, tu drudzy zjeść – ludzie – bo akurat skończyło im się pożywienie. A inni jeszcze starają się ukraść się to, co sobie zachowałeś na przyszłość – znowu ludzie. O ile oczywiście jakaś przyszłość w ogóle nadejdzie. O tym właśnie zdecydujesz Ty – możesz uratować świat, o ile wykażesz się właściwą odwagą. Pokaż więc, na co Cie stać i odpal na przykład YORG.io 3, czy też Shootup.io.

YORG.io 3 to gra strategiczna, w której budujesz swoją bazę i unowocześniasz zarówno ją, jak i swój sprzęt, oraz szkolisz wojsko, starając się odeprzeć coraz bardziej nacierające ataki zombiaków. Grałeś może kiedyś w Starcrafta? Jeżeli tak, to na pewno poczujesz się w YORG.io 3 jak ryba w wodzie. A jeżeli nie, to nic straconego, spróbuj obie te gierki, a na pewno świetnie spędzisz przy nich czas.

Shootup.io to inny przykład gry o zombie, tym razem jednak jest to strzelanka, na dodatek wyposażona w bardzo fajny tryb multiplayer i do tego czat. Uzbrojeni po zęby chodzimy po świecie opanowanym przez zombie i staramy się nieco zmniejszyć ich populację. Po drodze zbieramy różnego rodzaju udogodnienia, czy to w postaci ulepszeń karabinku, czy dodatkowych nabojów do niego, możemy również stawiać miny, czy na przykład wieżyczki obronne.


Jakie są fajne gry o zombie?

W zasadzie, to wszystkie są fajne, bo nie ma nic lepszego, niż konkretna rozwałka przy dobrej muzyce. Ale za nasze hity szczególnie uważamy wspomniane tu już Shootup.io, gdzie możemy eliminować wrogów razem z innymi zapaleńcami, oraz Angry Zombies. Na deser dobre będzie YORG.io 3, gdzie damy odpocząć naszym palcom, a rozruszamy komórki mózgowe.

Kto zazwyczaj walczy z zombie?

Ten, kto ma broń. Albo dobre pomysły na zbudowanie bazy i unowocześnienie jej tak, aby nie wdarły się do niej hordy zawodzących osobników. Inaczej mówiąc, każdy gracz może stać się śmiercionośną bronią w wojnie o  pokój. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie rzucone ci przez gry z zombiakami?

Skąd się biorą zombie?

Och. Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba by napisać grubą książkę. Są różne teorie, jedna z nich głosi, że osoby zmarłe “zarażają się” wirusem, druga twierdzi, iż zombie to wynik komplikacji genetycznych zachodzących w ciele człowieka, trzecia zaś mówi, iż zombiaki to broń biologiczna. A raczej ziemiczna…My jednak znamy prawdę – zombie tworzą programiści gier komputerowych. Po co? To proste. Ich celem jesteście Wy, gracze. Wszystko po to, abyście mieli pod dostatkiem świetnych gierek przez przeglądarkę, wypełnionych po ekran hordami efektownych przeciwników. To co? Broń do ręki i naprzód na zombie?

zwiń