Lubisz gry dla dzieci? Marzysz, żeby opiekować się dzieckiem, ale na razie nie masz rodzeństwa, albo chwilowo rodzice nie pozwalają Ci się do niego zbliżać? A może po prostu masz ochotę zająć się dzieckiem bez obaw, że popełnisz jakiś błąd i coś mu się stanie?

Niezależnie od tego, który z tych powodów jest dla Ciebie najbliższy, serwis ma doskonałe rozwiązanie – gierki z serii baby Hazel, zwane swojsko po polsku jako gry mała Hania, które ukażą Ci uroki zajmowania się niemowlakiem w całej ich rozciągłości!

Gry mała Hania

O co chodzi w grze baby Hazel? O przewijanie, ubieranie karmienie, troszczenie się, gdy zachoruje, zabawianie, czyli ogólnie mówiąc o dokładną opiekę nad dzieckiem.

Do naszych rąk oddano malucha, który całkowicie nam ufa i patrzy na nas swoimi ufnymi oczkami. Nie pozwólmy, aby raczkował – czy też leżał – głodny, a kiedy zobaczymy, że coś mu dolega, od razu pospieszmy z pomocą.

Gry mała Hania mogą być doskonałym zobrazowaniem tego, ile wysiłku trzeba włożyć w opiekę nad prawdziwym niemowlakiem.

Ale sama troska to nie wszystko! Kiedy nasz dzieciak troszeczkę podrośnie, może na przykład zainteresować się kuchnią. Dlatego właśnie powstała gierka o tytule Baby Hazel gotowanie w kuchni, gdzie nasz berbeć pomaga nam przygotować łatwiejsze potrawy. Ta pomoc bardziej polega na byciu słodkim, ale zawsze coś, prawda?

Baby Hazel najnowsze gry

Nie sposób wymienić, która z serii gier mała Hania jest najnowsza, bo wciąż dochodzą nowe, możecie jednak być pewni, że wszystkie z nich znajdziecie w naszym serwisie Egierki.pl. Spieszcie się więc grać, bo zaraz pieluszka będzie…eee, to znaczy zaraz nadejdzie nowa pozycja z tej serii gier!


Ile jest gier z Baby Hazel?

Usiądź, bo odpowiedź może Cię lekko zaszokować. Gra mała Hania stała się tak bardzo popularna, że powstało jej ponad sto odmian i części, a do tego wciąż dochodzą nowe pozycje. Wiesz, co to znaczy, prawda? Aż sto dzieciaków do wychowania! Dobrze, że nie naraz…

Baby Hazel po polsku - mała Hania – czy potrzebna jest polska wersja, aby móc zagrać w grę?

Niekoniecznie. Gra należy do tak prostych “w obsłudze”, że bez problemów mogą bawić się nią również te osoby, które “nie za bardzo w języki”.