Każdy z nas może mieć swoje własne klejnoty w grach z diamentami i to ile dusza zapragnie? Serwis Egierki.pl rozdaje diamenty za darmo…ale tylko te wirtualne. Czyli w grach logicznych.

Gry diamenty

Chyba wszyscy uwielbiamy kosztowne, ekskluzywne i błyszczące klejnoty – diamenty, szmaragdy, rubiny… Wszyscy jednak zgodzimy się także, że zabawy z nimi, próba zniszczenia ich w prawdziwym życiu byłyby, delikatnie mówiąc, wysoce nieodpowiedzialne.

Na szczęście – od czego są darmowe gry online? Jeśli Ty też lubisz patrzeć, jak drogocenne, wartościowe klejnoty w efektowny sposób znikają z planszy, niczym pryskające bańki, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy bowiem całą kategorię gier diamentów, dzięki którym z łatwością zaspokoisz tę żądzę!

Diamenty online dla dzieci

Mało która kategoria gier jest tak bezpieczna i przyjazna dzieciom, jak diamenty gra online. Nie ma tutaj ani trochę negatywnych wzorców, złych zachowań, wulgarności, czy przemocy. Jest za to masa kolorowych, diamentowych klocków, kuleczek i kwadracików, które należy w taki czy inny sposób usunąć z planszy, by przejść do kolejnego etapu. Każda gra w diamenty stanowi fantastyczną rozrywkę dla najmłodszych graczy, ponieważ wita ich całą masą kolorów, błyszczących, interesujących elementów i fantastycznych efektów audio wizualnych.

Co więcej – wysokiej jakości gra diamenty, a tylko takie dostarcza nasz serwis, niesie ze sobą szereg walorów edukacyjnych. Pomoże ona każdemu dziecko w nauce kolorów, rozwinie kreatywność i zdolność logicznego, analitycznego myślenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno gry dla tych najmłodszych dzieci, jak i propozycje dla starszej młodzieży. Każda gra, jaką prezentujemy jest równie wysokiej jakości i charakterysuje się identycznie wciągająca rozgrywką.

gry z diamentami online za darmo

Diamentowe gry za darmo

Luksusowe klejnoty mogą być kosztowne, ale my oferujemy tylko i wyłącznie darmowe gry w diamenty. Nie zapłacisz ani grosza za żadną z dostępnych na naszym portalu gier, niezależnie od tego, w jaki sposób z niej korzystasz. Preferujesz grę na komputerze, w domowym zaciszu? Zrelaksuj się, śmiało! Chcesz zagrać w gry diamenty za darmo na komórce, podczas podróży miejską komunikacją? Z nami jak najbardziej posiadasz właśnie taką możliwość. Te gry w diamenty za darmo możesz nawet zabrać ze sobą w podróż za granicę – nasz portal dostępny jest z każdego miejsca na świecie.

Nie prosimy Cię o podanie danych Twojej karty kredytowej, nie wymagamy regularnych płatności, nie stosujemy mikrotransakcji. Korzystając z portalu egierki możesz po prostu zagrać w dowolną z naszych gier w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia. Graj na swoich zasadach, w pełni za darmo.

Gra w diamenty i klejnoty

Każda gra w diamenty (czy też, jeśli wolisz, rubiny, szmaragdy, czy jakiekolwiek inne kosztowności) została ręcznie wyselekcjonowana spośród setek innych tytułów przez nasz zespół. Prezentujemy Ci tylko i wyłącznie najbardziej uznane i najlepsze tytuły – są to gry diamenty, które pokochali gracze na całym świecie. Cechują się one nie tylko bardzo przyzwoitą oprawą audiowizualną, ale także – a nawet przede,wszystkim – wspaniałą grywalnością.

Łącz więc diamenty i inne cenne klejnoty w linie, niszcz je, usuwaj z planszy i odkrywaj kolejne fascynujące levele i fantastyczne power upy. Pamiętaj – z serwisem egierki Twoja gra naprawdę nie musi mieć końca. Wróć za każdym razem, gdy najdzie Cię ochota na gry w diamenty online. Twoje zapisane stany gry będą na Ciebie czekać!

Stare gry diamenty

Na naszym portalu oferujemy tylko i wyłącznie uznane, klasyczne gry w diamenty. Każda propozycja, jaką widzisz w niniejszej kategorii, została już sprawdzona przez dziesiątki tysięcy graczy. Nie ma więc powodów, byś obawiał się o jej jakość, czy swoją dobrą zabawę. Znajdziesz tu również stare gry diamenty – takie, w które być może miałeś okazję zagrać w młodości. Dlaczego więc nie przypomnisz sobie “starych, dobrych czasów” podczas kolejnej sesji?

Niczym nie ryzykujesz – oferujemy tylko i wyłącznie gry diamenty za darmo. Już teraz skorzystaj więc z tej niezwykłej możliwości, jaką Ci dajemy i przenieś się w czasie do swojej młodości. Nie będziesz tego żałować!

Darmowe gry logiczne diamenty

Oczywiście, diamenty gry online to w pierwszej kolejności gry logiczne. Mają one za zadanie sprawdzić Twoje umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów, odnajdywania nowych rozwiązań i logicznego myślenia. Niejednokrotnie znajdziesz się w położeniu, z którego wyjście nie będzie łatwe – ale to właśnie na tym polega urok tych gier! Sprawdź swoich sił w naszych darmowych tytułach już teraz. Pamiętaj – nie musisz pobierać aplikacji. Nasze propozycje to tylko i wyłącznie darmowe gry online!

Gry diamenty przynoszą jednakże radość porównywalną…prawie – z tą, jaką odczuwamy, mając w ręku prawdziwe klejnoty. Sprawdź sam, a zobaczysz, że gra w diamenty to świetny sposób na rozgrywkę! Zasmakuj gry w diamenty! czytaj więcej

Gra diamenty

W grze w diamenty chodzi o…zbieranie diamentów. Ale rzecz jasna nie takie kopanie z podłożu i wsypywanie ich do worka. Zazwyczaj gry w diamenty to po prostu gry logiczne, a często nawet gry trzy w jednym, gdzie naszym zadaniem jest takie poprzestawianie elementów, aby utworzyły linię złożoną z trzech takich samych przedmiotów, Potem ta linia się kasuje i lecą następne świecidełka.

Dobrym przykładem będzie Tasty Jewel, gdzie co prawda nasze klejnoty bardziej przypominają owoce, ale co tam – i tak są cenne. A poza tym przecież tutaj chodzi o zabawę. A tej Tasty Jewel dostarcza naprawdę mnóstwo. Oczywiście ustawiamy nasze arbuzy, truskawki, poziomki tak, aby zgrupowały się w jedną linię, można też trafić na różnego rodzaju bonusy. I zgłodnieć przy okazji.

Jewel Legend, czyli po polsku Diamentowa Legenda , to kolejny przykład świetnej gry o diamentach, gdzie łączymy wszystko w linię trzech, ale tym razem nasze kryształki już bardziej przypominają to, do czego jesteśmy już przyzwyczajeni. Obie gierki są świetne i powodują u nas ochotę do wydania z siebie iście Gollumowego okrzyku: “My precious!”.

Gry diamenty z poziomami

Gry diamenty z poziomami to po prostu takie gry, gdzie wymagana jest do zdobycia konkretna liczba punktów, aby przejść do następnego poziomu. Często takich prób przejścia możemy podjąć wiele, można również próbować po kilka razy tylko po to, aby wyśrubować nasz wynik.

Diamenty gry online za darmo – pytania i odpowiedzi

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Zapoznaj się z naszym krótkim FAQ!

Gry escape – pytania i odpowiedzi


Czym różnią się gry typu escape room od gier typu ucieczka?

Gry escape room to takie gry logiczne, w których naszym zadaniem jest wydostanie się z pokoju, w którym nas uwięziono. Różnią się one tym od gry ucieczki escape tym, że nie uciekamy, a po prostu próbujemy sobie wyjść.

Jakie są fajne gry online w uciekanie?

Pozycją polecaną przez fanów gier przeglądarkowych jest Prison Escape – Ucieczka z więzienia. Ach, ten zastrzyk energii, kiedy strażnik zaczyna ruszać w naszym kierunku!

Jakie gry lepsze – ucieczki czy escape?

Jedne i drugie są super, ale przy grach escape mamy więcej czasu na zastanowienie się. Możemy w swoim tempie rozejrzeć się po danym pomieszczeniu i poszukać przedmiotów potrzebnym nam do wydostania się z pułapki.