Burza Klejnotów

Kosmiczna misja w logicznej grze Burza Klejnotów

Witaj towarzyszu, pora wyruszyć na misję! Niesamowicie wciągająca gra typu trzy w jednej linii… a co tam trzy, możesz równie dobrze dopasować znacznie więcej klejnotów. Kryształy, klejnoty, wszystkie pięknie świecą, a jeszcze piękniej znikają gdy dopasujesz takie same do siebie. Jewel burst w jednym z lepszych wydań, które pochłonie Cię na wiele godzin – nie wierzysz? To pora, abyś sam się przekonał. Nie ważne, czy za oknem burzowa pogoda i słońca nie widać – gdy znajdziesz czas, aby zagrać w burzę klejnotów, to momentalnie pogoda i humor zmieni się na lepsze 🙂

Burzliwy charakter gry? Tak! Zostań mistrzem klejnotów i baw się dobrze!

Tak samo jak w każdy inny rodzaj gier typu trzy w jendej linii z diamentami, szmaragdami i innymi odmianami kamieni szlachetnych – po prostu znajdź minimum 3 takie same klejnoty. Zamień pozycję jednego z nich z innym, aby ułożyć trzy w linii z klejnotami. Po angielsku ta gra jest wyszukiwana pod hasłem Jewel Burst.

Pomimo tego, że jest to klasyczny przykład gierki z kategorii logicznych 3 w linii to grając w nią ma się wrażenie uczestnictwa w podróży kosmicznej z klejnotami do ułożenia w logicznym ciągu trzech, albo i więcej jeśli dasz radę znaleźć więcej pasująch elementów na tej burzliwej planszy z klejnotami.

Instrukcja do gry Burza Klejnotów

Dopasuj 3 lub więcej identyczne klejnoty podczas trwającej burzy, działaj szybko i sprawnie gdyż liczy się czas!
do góry