Mityczne klejnoty

Mityczne klejnoty

Zagłosuj
Mityczne klejnoty Przede wszystkim – gra mityczne klejnoty to naprawdę udana produkcja, która stawia przed graczem jeden, konkretny cel: zdobyć jak najwięcej znajdujących się na planszy klejnotów , zanim upłynie czas – a potem sprawdzić, ile punktów zdobyli bliscy nam ludzie. Nie ma nic bardziej przyjemnego, niż porównanie wyników ze znajomymi i odkrycie, że to my jesteśmy … Continued
3.67 1 5 3
0 / 5 Średnia: 3.67 Głosów: 3

Średnia:

Graj teraz w Mityczne klejnoty

Sprawdź podobne gry


Przede wszystkim – gra mityczne klejnoty to naprawdę udana produkcja, która stawia przed graczem jeden, konkretny cel: zdobyć jak najwięcej znajdujących się na planszy klejnotów , zanim upłynie czas – a potem sprawdzić, ile punktów zdobyli bliscy nam ludzie. Nie ma nic bardziej przyjemnego, niż porównanie wyników ze znajomymi i odkrycie, że to my jesteśmy na szczycie!

Chyba nie ma gracza, któremu nie zdarzyło się zagrać w tradycyjne gry typu “match 3”. Dziś mamy naprawdę interesującą propozycję dla amatorów tego typu darmowych gier online i nie tylko – mityczne klejnoty to bowiem tytuł inspirowany kulturą antyczną i zagadkami z nią związanymi. Z pewnością wzbudzi on zainteresowanie osób zafascynowanych historią starożytnej grecji i tajemnic pradawnych cywilizacji.

Mityczne klejnoty gra

W grze mityczne klejnoty staramy się odkryć tajemnicę pewnego magicznego, antycznego artefaktu. Aby uruchomić maszynę, musimy łączyć ze sobą klejnoty tego samego koloru – każda linia musi zawierać przynajmniej trzy identyczne, sąsiadujące ze sobą elementy, choć, jak nietrudno się domyślić, im więcej identycznych klejnotów znajdzie się w jednej linii, tym więcej punktów uzyskamy. Gdy tylko pojawia się taka możliwość, powinniśmy zatem tworzyć kombinacje zawierające jak najwięcej elementów.

Oczywiście –  kluczem jest tu stwierdzenie “gdy pojawia się taka możliwość”. W grze Magiczne Klejnoty powinniśmy bowiem pilnie monitorować upływ czasu. Na nasze zadanie mamy przewidzianą bowiem tylko i wyłącznie jedną minutę – choć, oczywiście, grę możemy powtarzać dowolną liczbę razy.

Na szczęście do naszej dyspozycji są także bonusy. Być może najważniejszym z nich są klejnoty opatrzone plusikiem i cyferką. Jest uda nam się stworzyć linię składającą się z przynajmniej trzech takich elementów – czas na grę zostanie automatycznie przedłużony o podaną przy klejnocie liczbę sekund. Dostępnych jest także sporo rodzajów bomb, dzięki którym zniszczymy za jednym razem więcej klejnotów. Colour Bomb, na przykład, zniszczy wszelkie znajdujące się w jej obrębie klejnoty określonego koloru,  a Line Bomb tworzy spektakularne wybuchy w pionowej i poziomej linii.

Zagraj w diamenty mityczne klejnoty

Jeśli darmowa gra Mityczne Klejnoty brzmi interesująco, zagrać w nią możesz już teraz, za pomocą portalu egierki. Ciesz się ekscytującą i w pełni darmową rozgrywką – i nie zapomnij pochwalić się wynikiem przed rodziną, czy znajomymi, oraz zaprosić ich do wspólnej gry. Patrz, jak na planszy pojawiają się kolejne, kolorowe klejnoty i usuwaj je z niej tak szybko, jak tylko dasz radę. Kto wie, może to akurat Tobie uda się rozwikłać zagadkę tajemniczego, starożytnego artefaktu?

Mityczne klejnoty to gra o bardzo efektownej oprawie audio wizualnej. Pomimo tego, że jest to tytuł naprawdę bardzo prosty w opanowaniu (do gry używa się wyłącznie myszki), to dostarcza ona naprawdę bardzo dużo frajdy i z pewnością okaże się świetnym zabijaczem czasu zawsze wtedy, gdy będzie Ci nudno.

Omawiany dziś tytuł to także świetna darmowa gra online dla najmłodszych. Porwie ich w swój świat bogactwem kolorów i dźwięków, rozbudzi zainteresowanie i pobudzi wyobraźnię, a wszystko to w bardzo bezpiecznych okolicznościach. W grze mityczne klejnoty nie występują bowiem przekleństwa, przemoc, straszne efekty, czy głośne dźwięki, które mogłyby przestraszyć malucha. Co więcej, może się ona wręcz okazać pomocna – na przykład przy nauce kolorów. Mityczne Diamenty to gra, przy której z pewnością świetnie będzie bawić się cała rodzina.

Darmowe gry diamenty

Prezentowany tytuł to z pewnością gra, w którą warto zagrać chociaż raz – lecz na tym nie kończą się dobre wieści. Mityczne diamenty to bowiem produkcja, którą portal egierki dostarcza w pełnej wersji zupełnie za darmo. Nie ma tu konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów – gra w diamenty online nie wymaga nawet założenia konta, nie mówiąc już o konieczności podawania jakichkolwiek danych rozliczeniowych.

Nie musisz płacić ani za dostęp do gry, ani zgadzać się na jakiekolwiek opłaty z tytułu subskrypcji. Do omawianego tytułu, podobnie jak do całości katalogu serwisu egierki masz dożywotni, darmowy dostęp. Nie czekaj więc już dłużej i sprawdź swoje siły – pamiętaj, im większy wynik uzyskasz, tym bliżej jesteś do rozwikłania zagadki tajemniczego artefaktu, w którego posiadanie wszedłeś!

Darmowa gra Mityczne kamienie

Pamiętaj, że niniejsza gra odbywa się w 100% online. Oznacza to, że nie tylko nie musisz za nic płacić, ale nie jest też wymagane jakiekolwiek pobieranie – nawet, jeśli grasz na urządzeniu mobilnych. Nie musisz posiadać żadnej dedykowanej aplikacji, by cieszyć się grą w Magiczne Diamenty – wystarczy Ci tylko dostęp do internetu, oraz zaktualizowana do najnowszej generacji przeglądarka internetowa. Grę tą możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce i cieszyć się nią tam, gdzie chcesz – w autobusie, w przychodni do lekarza, czy po prostu po porannym przebudzeniu. Wybór należy do Ciebie, a mentalny trening, jaki zapewnia oferowany dziś tytuł z pewnością zawsze Ci się przyda!

Sprawdź inne kategorie gier online

Sprawdź inne gry online za darmo