Spis treści

Lubisz pomagać mamie w kuchni? Jednym z Twoich ulubionych zajęć jest przyrządzanie potraw, patrzenie, jak buzuje woda w garnku, albo zagniatanie ciasta na pierogi? A może kochasz pieczenie ciast i zdobienie tortów? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Serwis Egierki.pl oferuje całą serię pozycji polegającej na gotowaniu. Sara gotuje to doskonałe gry dla dziewczynek, chociaż bawić się oczywiście mogą również chłopcy. Gry gotowanie z Sarą pełne są smakowitych potraw, bardzo kolorowej grafiki oraz dobrej zabawy!

Gotuj z Sarą

Zapewne lekcje nie kojarzą Ci się przyjemnie. Przed oczami stają Ci nudne, pełne wykładów zajęcia. Jest jednak taka, która sprawi przyjemność i radość – to lekcja gotowania z Sarą. Wspomniana lekcja to seria gier, w których przyrządzamy różne potrawu według wskazań pojawiających się na ekranie, a naszą przewodniczką jest tytułowa Sara. Gry o gotowaniu z Sarą są co prawda przeznaczone dla dzieci, ale bawić się przy nich mogą również dorośli pragnący chwili wytchnienia od poważniejszych pozycji.

Gry gotowanki z Sarą zawierają sporo pozycji, wszystkie warte uwagi, choć najbardziej popularne są te o pieczeniu ciasta. Możemy na przykład upiec z Sarą ciasto bananowe,  czekoladowe babeczki czy też na przykład sernik. W przypadku tej pierwszej najpierw musimy przygotować sobie wszystkie potrzebne nam sprzęty i naczynia kuchenne, by potem zabrać się do pieczenia. Podobnie jest przypadku innej pozycji z serii, gdzie lekcja gotowania z Sarą polega na wypieku babeczek, oraz w tej, gdzie przyrządzamy sernik jagodowy. Gry gotuj z Sarą mogą być idealnym wprowadzeniem do gotowania w prawdziwej kuchni.

Jakie są najpopularniejsze gry z Sarą?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wszystkie gry o gotowaniu z Sarą są równie dobre. Ale nam najbardziej podobały się Fettuccine z kurczakiem, Szpinakowa rolada, oraz wspomniane Czekoladowe babeczki.

Dlaczego gry z Sarą są tak wciągające?

Ponieważ są proste, szybkie, kolorowe, oraz uczą przygotowania potraw, a to można uznać za dobrą podstawę do batalii w prawdziwej kuchni. My, grając w nie, prawie czujemy wszystkie te cudowne zapachy…