Bubble Hit Pryskające Bańki

Bubble Hit

Klasyczny bubble shooter w starej, dobrej odsłonie. Strzel celnie, a pryskające bańki znikną raz dwa, połączone w trzy lub więcej tych samych kolorów. Czas się nie liczy, po prostu czas na trochę relaksu w tej grze z pryskającymi na wszystkie strony bańkami. Hit – czyli dobry, celny strzał może usunąć z planszy wiele baniek.

Bubble Hit Pryskające Bańki 2

Ta sama gra z pryskającymi bańkami jest wyszukiwana pod hasłami „Bubble Shooter – Pryskające Bańki” oraz „Bubble Shooter – Pryskające Bańki 2”, ale czy to ważne jak ta gra jest ostatecznie wyszukiwana? Oczywiście, że nie – ważne jest to co daje graczom, czyli dobra zabawa w zestrzeliwanie baniek, które pryskają 🙂

Jak grać w pryskające bańki?

Tak samo jak w klasycznego bubble shooter, gdzie Twoim zadaniem jest zestrzelenie wszystkich kulek z planszy. Znajdź miejsce, gdzie chciałbyś dołączyć swoją kolorową bańkę i najlepiej, żeby wylądowała przy dwóch innych bańkach tego samego koloru. Zdobywasz więcej punktów, kiedy pryskających baniek będzie 3 lub więcej, bo możesz zrobić prysk kombo! Dasz radę?

 

Instrukcja do gry Bubble Hit Pryskające Bańki

Wyceluj myszką lub dotykiem ekranu, aby wystrzelić bańkę z działka armatniego i dobrze by było gdyby trafiła w inne bańki tego samego koloru - wtedy pryśnie i śladu po niej nie będzie, a Ty zdobędziesz punkty.
do góry