Bubble Machine
Bubble Shooter Zuma (Bubble Machine)

Bubble Machine

Kulki wokół maszyny powoli zmierzają do wyjścia, a Ty jako bąbelkowy pirat masz za zadanie wyczyścić tor kulek, aby nie została ani jedna. Robisz to strzelając z bąbelkowej maszyny do toczących się kolorowych kulek po trzy. Obracaj maszynistą z naładowanymi pociskami i pal po jednej, a łącz po trzy kulki tego samego koloru.

Bąbelkowa Maszyna

Jest to kolejna odmiana gier bubble shooter. Armata w środku, celuj w kulki, pal! Zadaniem gracza jest łączenie trzech lub więcej kulek tego samego koloru przy pomocy strzałów kulkowych z działka armatniego. Nie pozwól, by nagromadziła się zbyt duża ilość kulek. Im szybciej połączysz pojedyncze kolory kulek w odpowiednie łańcuchy 3,4,5 a nawet więcej, tym więcej punktów dostaniesz na końcu rundy.

Jak grać Bubble Machine

Siedząc w samym środku wygodnie na maszynie wytwarzającej tylko jedną kulkę na strzał staraj się wycelować przy pomocy myszki w nadjeżdzające bąbelki, a gdy będziesz gotów – oddaj celny strzał. Bańki znikną, gdy tylko połączysz trzy takiego samego koloru. Graj za darmo w bąbelkowej maszynie i baw się dobrze. Powodzenia!

Instrukcja do gry Bubble Machine

Łącz 3 kulki tego samego koloru przy pomocy myszki lub sterowania palcem na ekranie i celuj maszyną do bąbelków.
do góry