Bubble Struggle 1

Zagraj w Bubble Struggle!

Unikaj pęcherzyków! Strzelaj do bąbelków za pomocą harpuna i dziel je na mniejsze bąbelki, aż w końcu znikną. Klasyczna gra zręcznościowa z 2002 roku, zremasterowana. Bubble Trouble (później Bubble Struggle) był rozgrywany setki milionów razy, wyróżniona jako „jedna z 10 najlepszych gier online”. 22 unikalne poziomy dla 1 lub 2 graczy (na tej samej klawiaturze).

Z pozoru prosta gra lecz niesamowicie wciągając z każdym poziomem robi się znacznie trudniej, gdyż liczba kulek jak i ich rozmiar wzrasta. Musisz być szybki i bystry i dobrze planować swoje ruchy, aby ukończyć rozgrywkę sukcesem.

Bubble Struggle

W grze występują różne rodzaje broni takie jak:

  • lodowe laski
  • podwójne harpuny
  • kwiaty i medale

Zasady gry są proste, strzelaj i dziel nadlatujące kulki do czasu aż znikną. Musisz ich unikać w przeciwnym razie poniesiesz klęskę. W grzę możesz zbierać różne bonusy, które ułatwią Ci rozgrywkę w Bubble Struggle.  Zbieraj tarczę, które chronią Cię przed kulkamu lub kryształy lodu w celu zamrożenia nadlatujących kulek. Nie przegap dynamitu, który spowoduje skurczenie się bańiek. Z kolei zielone obiekty z literką „M” w środku spowolnią opdanie kulek. Bonus jest znacznie więcej, jesteś ciekaw jakie jeszcze czekają na Ciebie w tej grze? Po prostu odpal i sprawdź Bubble Struggle.

Rzuć wyzwanie innym graczom!

Instrukcja do gry Bubble Struggle 1

Unikaj pęcherzyków. SPACJA, aby strzelać, klawisze strzałek, aby się poruszać.
do góry