Mahjong shanghai

Mahjong Szanghaj

Przedstawiamy wam najpopularniejszą grę logiczną mahjong w wydaniu shangh. Ta klasyczna chińska układanka zabierze was w szanghajskim stylu do świata kafelków Mahjonga. Jeśli grałeś w podstawowe plansze to z pewnością spodoba Ci się ten sam układ klocków z chińskimi symbolami na naszym portalu z darmowymi grami online.

Mahjong shanghai

Mahjong z Szanghaju

Grając w mahjonga z szangh ćwiczysz swoją spostrzegawczość i refleks. Skąd Mahjong Shang? Nazwa ta odnosi się do stylu w jakim gramy w tego mahjonga. Tło szanghjaskie za kafelkami pozwala na granie w ulubioną grę w ciszy i spokoju w relaksującym otoczeniu dla Ciebie i Twoich chińskich bloków.

Gra logiczna mahjong shanghai

Cały nasz dział z grami logicznymi można zaliczyć do zbioru gier rozwijających spostrzegawczość, ćwiczących nasze mózgi. Wszystko to przy pozytywnym nastawieniu i reklasie grając z darmowe gry, na przykład mahjong. Posiadamy jeszcze wiele innym odmian madżongów, sprawdź je i graj teraz w najpopularniejsze gry mahjong w naszym serwisie:

Tylko u nas znajdziesz najlepsze gry mahjong, a z madżong shang można się zreklasować i grać wiele, wiele godzin.

Instrukcja do gry Mahjong shanghai

Spróbuj odnaleźć dwa takie same kafelki, które nie są zablokowane z jednej lub więcej stron. Klikaj na 2 takie same bloki myszką lub dotknij palcem na ekranie dotykowym, aby chińskie bloki zniknęły z planszy.
do góry