Pasjans półksiężyc

Pasjans Półksiężyc gra online

Pasjans Półksiężyc to darmowa gra online, która jest nowym podejściem do starej klasyki. Zamiast standardowego układu karty są ułożone w kształcie półksiężyca wokół stosów kart. Karty są teraz również układane zarówno w kolejności rosnącej, jak i malejącej od króla do asa, a na dolnym stosie kart od asa do króla. Sprawdź, jak radzą sobie Twoje umiejętności w półksiężycowym pasjansie!

Pasjans Półksiężyc za darmo

Lubisz Pasjansa Półksiężyc? Mamy pełną gamę gier w pasjansa, od klasycznego pasjansa po golfowego pasjansa! Wszystkie nasze gry karciane są dostępne za darmo i bez instalacji. Możesz grać w nasze darmowe pasjanse i układać je tak jak w tym przypadku w półksiężyć, a jak chciałbyś zagrać w spokoju i przy relaksującej muzyce mamy dla ciebie Pasjansa Zacisze

Instrukcja do gry Pasjans półksiężyc

Celem gry jest przeniesienie wszystkich kart z zewnętrznych stosów półksiężyca do odpowiednich stosów fundamentowych z kartami w środku, w zależności od koloru. Najlepsze górne cztery stosy zaczynają się od królów i muszą być ułożone w kolejności malejącej z powrotem do asów. Dolne 4 stosy są odwrotne, przechodząc od asów do królów. Karty tego samego koloru można również przenosić między stosami fundamentów w kolejności rosnącej lub malejącej. Stosy półksiężyców można przetasować 3 razy na grę. Od królów do asów, od asów do królów - spróbuj powstrzymać chaos Pasjansie Półksiężyc!
do góry