Mahjong Alchemy

Mahjong Alchemy na start

Dopasuj magiczne chińskie płytki tego mahjonga i zostań mistrzem alchemii! Wykorzystaj swoją magię w laboratorium alchemika! Znajdź pasujące symbole złota, kryształu, wody i innych elementów. Sprawdź, czy uda ci się dopasować wszystkie mistyczne kafelki, gdy zegar powoli tyka. Sprawdź, czy uda Ci się zostać mistrzem alchemii w naszej alchemicznej grze mahjong.

O grze Mahjong: Alchemy

🀄Mahjong to klasyczna gra logiczna, która została opracowana w chińskiej dynastii Qing ponad 100 lat temu. Nasza bezpłatna gra Mahjong Alchemia to nowoczesna odmiana tradycyjnej gry, czasami nazywanej pasjansem mahjong gry, która zawiera nowy zestaw magicznych symboli. W przeciwieństwie do oryginalnej gry, w naszej nowej wersji Mahjonga może grać tylko jeden gracz. Możesz grać w dowolną liczbę darmowych gier z mahjongiem – bez konieczności pobierania!

Jak grać w Mahjong Alchemy

Mahjong Alchemy, kiedyś nazywany Mahjong: Age of Alchemy wydaje się łatwy przy pierwszym podejściu, ale trudny do opanowania najwyższego levelu. Aby przejść do następnego poziomu, musisz kliknąć dwie pasujące płytki, aby zniknęły, aż wszystkie znikną z planszy. Aby dopasować dwie płytki, ich boki muszą być wolne od innych płytek.

Alchemia mahjonga

Po usunięciu wszystkich kafelków poziomu przejdziesz do następnego poziomu. Zwróć jednak uwagę na licznik czasu. Gra kończy się, gdy skończy się czas, więc spróbuj ułożyć wszystkie chińskie klocki zanim upłynie czas.

  • Kliknij dwie płytki z tymi samymi symbolami, aby usunąć je z planszy. Zdobywasz punkty na podstawie wartości symbolu na płytce.
  • Można wybrać tylko płytki wolne do usunięcia, to znaczy takie, które nie są przykryte innymi kafelkami. Wolne kafelki nie są przykrywane innymi kafel
  • kamienie mahjonga alchemy muszą mieć otwartą krawędź po lewej lub prawej stronie.
  • Jeśli utkniesz i chcesz przetasować płytki, kliknij przycisk Deal New Tileset. Cała rozgrywka zaczyna się na nowo 🙂

Screenshoty z gry Mahjong Alchemy znajdują się poniżej:

Machjong Alchemy Nowa GraMachjong AlchemyMachjong Alchemy Instrukcja Gry

Możesz grać w Mahjong Alchemy za darmo, tak jak we wszystkie gry na naszym portalu Egierki.pl.

Mahjong alchemy max

Wiele stron z grami online prezentuje tę grę w wersji rozszerzonej max, ale tak naprawdę pod spodem kryje się ta sama wersja podstawowa gry mahjong alchemy. Te same kafelki do ułożenia i tryb gry – czyli nie ma mowy o rozszerzonej wesji.

Mahjong Alchemiczny jest tylko jeden. Złote i srebrne symbole na planszy w tej samej konfuguracji tylko czekają na Twoje ruchy. Czas leci, a Ty masz wiele prawidłowych, alchemicznych stosów mahjonga do odnalezienia.

W Mahjong alchemy możesz grać za darmo

Tak, mahjong alchemy gra jak i wiele innych na naszym portalu z darmowymi grami online jest za darmo i bez problemu możesz w nią grać bez instalacji czegokolwiek. W swojej przeglądarce na laptopie, tablecie czy na telefonie, jak chcesz i jak jest Ci wygodniej.

Po prostu dobry, stary mahjong w odmianie alchemy, za darmo i bez problemów. Miłego odkrywania symboli w tym mahjonggu.

 

Instrukcja do gry Mahjong Alchemy

Klasyka Mahjongga w nowej jeszcze ładniejszej oprawie graficznej! Klikaj i przesuwaj chińskie klocki przy użyciu myszki.
do góry