Podwodne trzy w jednej lini

Czy jesteś fanem gier typu „match 3” czyli potocznie zwanymi trzy w jednej linii? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to nie możesz przejść obok tego tytułu obojętnie. Gry logiczne to nie tylko dobra zabawa ale również rozwój naszej spostrzegawczości i planowania. Czeka na Ciebie aż 400 różnych poziomów w których to będziesz musiał dopasowywać do siebie elementy z podwodnego świata takie jak żółwie, meduzy, małże i wiele innych. Im więcej połączeń Ci się udać przy wykonywaniu ruchu tym więcej punktów zgarniesz. Twóż najróżniejsze kombinacje tak aby spadające morskie elementy tworzyły kolejne połączenia dając Ci jeszce większy wynik.

Bonusy za dodatkowe połączenia.

Połącz conajmniej 4 elementy tego samego typu, aby uzyskać czyszczenie konkretnej linii. Jeśli uda Ci się połączyć 5 takch samych elementów sprawisz, że znikną wszystkie pozostałe tego samego typu z planszy.

Jak grać w Aquablitz?

Zaznacz element który chciałbyś przesunąć i wskaż z którym powinien zamienić się miejscami tak aby utworzyć minimum kombinację trzech. Nie możesz przesuwać tych elementów jeśli po wykonaniu ruchu nie stworzą kombinacji. Staraj się myśleć na przód, tak aby dogodnie układać sobie pozostałe stworki na planszy.

 

Czy jesteś gotów na podwodną przygodę match 3? Zakładaj maskę, płetwy i nurkuj by przejść wszystkie etapy!

aquablitz gra Aquablitz match 3 gra trzy w jednej linii aquablitz

Instrukcja do gry Aquablitz

Graj za pomocą myszki lub dotyku w Twoim urządzeniu mobilnym.
do góry