Adam i Ewa Kosmici

W grze Adam and Eve: Aliens – Adam po raz kolejny znalazł się w niezwykłym miejscu! Ale tym razem nie ma go nawet na planecie Ziemi! W jakiś sposób został zabrany do innego świata, pełnego różnego rodzaju kosmitów i technologii. Czy myślisz, że możesz pomóc mu znaleźć drogę do domu?

Kolejna historia Adama i Ewy – tym razem w kosmosie

Pewnego dnia, śpiąc w swojej chacie ze swoją prawdziwą miłością Ewą, Adam został przeniesiony do innego świata. Zaskoczony? Tak. Przestraszony? Nigdy! Nasz mały zaciekawiony Adam nie zamierza tracić nadziei. Wie, że może znowu znaleźć drogę powrotną, ale musi pokonać dziwne zagadki, które stworzył ten obcy gatunek. Możesz mu pomóc?

Jak grać w Adam i Ewa w kosmosie?

Podobnie jak w każdej innej grze Adam and Eve, będziesz potrzebować tylko myszy i mózgu, aby ukończyć tę wymagającą i zabawną łamigłówkę. Po prostu kliknij obiekty wokół Adama, aby je ożywić i znaleźć przejście do następnego poziomu. Po oczyszczeniu ścieżki kliknij na Adama, aby mógł chodzić, skakać, a nawet przejeżdżać.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć drogę do statku kosmicznego, który obcy ukryli. Adam mógł być prehistoryczny, ale z pewnością jest odporny. Nie pozwólmy więc Ewie czekać dłużej i połączmy te dwa zakochane ptaki!

Czy chciałbyś spróbować więcej zabawy z Adamem i Ewą? W takim razie sprawdź nasze wszystkie gry z Adamem i Ewą

Nasz główny bohater gry budzi się i znajduje się na zupełnie innej i nieznanej planecie! Eksploruj ten nowy świat razem z Adamem, ale uważaj na niebezpiecznych i nieznanych kosmitów! Pomóż wyprowadzić Adama z tego dziwnego i obcego miejsca, bezpiecznie z powrotem do jego ukochanej Ewy na ziemi!

Instrukcja do gry Adam i Ewa Kosmici

Click on Adam or the environment to play
do góry