Pet Connect

Gra pet connect

Pet Connect to fantastyczna gra, która rozwija umysł i spostrzegawczość. Plansza pełna przesłodkich zwierzaków czeka na Ciebie aż połączysz je w pary, musisz łączyć sąsiadujące ze sobą stworzenia. Stopniowo czyszcząc planszę odkrywasz „dojście” do nowych kart, które możesz ze sobą połączyć. Zagraj w Pet Connect i daj się ponieść rozrywce!

Pet Connect

Pet Connect – nauka przez zabawę!

Nauka i zabawa w jednym w tej darmowej grze przyniesie Ci fun na długie godziny! Poziomów gry jest dużo, więc zaraz po skojarzeniu wszystkich kafelków ze zwierzkakami czeka na Ciebie kolejny.

Pet Connect 2

Wersji tej gry jest kilka, ale zasady są takie same – trzeba połączyć zwierzaki liniami, co czasami nie jest takie proste. Pet Connect gra dwa to tylko aktualizacja, a rdzeń pozostaje taki sam – łączenie klocków ze symbolami zwierząt. Powodzenia!

Co to jest Pet Connect 2.5?

Ostateczną wersją aktualizacji gry jest wersja dwa i pół, czyli Pet Connect 2.5.

Gry logiczne pet connect

Gra pet connect zalicza się do gier z działy gier logicznych. Łączenie zwierzaków domowych w logiczne ciągi po dwa. Jeżeli podoba Ci się ta grat o z pewnością będziesz chciał zagrać w kolejne łączenie zwierząt – Dream Pet Link

Instrukcja do gry Pet Connect

Dopasuj ikony zwierzaków w pary do momentu aż wyczyścisz planszę.
do góry