Hungry Shark Arena

Hungry Shark Arena

Zagłosuj
Hungry Shark Arena Arena Głodnych Rekinów Hungry Shark Arena to gra typu Battle Royale, która zabierze Cię w podwodny świat rekinów, w którym stoczysz zaciekłą walkę o dominację w tym morskim królestwie. Gra IO w której będziesz mógł zmierzyć się z przeciwnikami z całego świata. Na początku gry zostajesz zrzucony za pomocą helikoptera do oceanu i musisz jak najszybciej … Continued
4.33 1 5 3
0 / 5 Średnia: 4.33 Głosów: 3

Średnia:

Graj teraz w Hungry Shark Arena

Sprawdź podobne gry


Arena Głodnych Rekinów

Hungry Shark Arena to gra typu Battle Royale, która zabierze Cię w podwodny świat rekinów, w którym stoczysz zaciekłą walkę o dominację w tym morskim królestwie. Gra IO w której będziesz mógł zmierzyć się z przeciwnikami z całego świata. Na początku gry zostajesz zrzucony za pomocą helikoptera do oceanu i musisz jak najszybciej zjadać napotkane smakowitości w wodzie. Im więcej i szybciej jesz, tym większym rekinem się stajesz.

Przez jedzenie po dominację!

Ostatni rekin pozostający w wodzie wygrywa! POLUJ i ROZWIJAJ swojego rekina, aby stać się największym drapieżnikiem w morzu. Atakuj i pożeraj innych graczy i pozostań na szczycie łańcucha pokarmowego. PRZETRWAJ niebezpieczeństwa bezwzględnej podwodnej areny. Klikając w ekran, możesz zainicjować atak na innych przeciwników i jednoczeście przyśpieszyć swojego rekina. Uważaj na trujące opary unoszące się w wodzie oraz podwodne miny, które mogą utrudnić Ci drogę na szczyt!

Sprawdź inne gry online za darmo