Mahjong Connect

Mahjongcon

MahjongCon to skrót od pełnej nazwy gry Mahjong Connect, także jest to poprawne skrócenie i odnosi się do tej samej gry. Można używać tej nazwy zamiennie, gdyż w środowisku graczy mahjonga jest ono rozpoznawane bardzo dobrze.

Mahjong Con zasady

W grze Mahjong Connect twoim celem jest znalezienie wszystkich pasujących par. Jest to rodzaj  gry łączącej „linker”, która jest bardzo zabawna, naprawdę wymagająca i bardzo wciągająca. Jeśli lubisz mahjonga i gry logiczne to pokochasz MAHJONG CONNECT, zdecydowanie najlepszą wersję MahjongCon darmowych gier madżong.

Następne Mahjong Connect

Powstały kolejne wersje Mahjong Connect, gdzie możesz zmierzyć się w innym wydaniu tej gry logicznej. Mahjong Connect 2 pozwala Ci na rozwiązywanie mahjonga w spirali chińskich kafelków. Spróbuj już teraz!

 

 

Instrukcja do gry Mahjong Connect

Spróbuj usunąć wszystkie kafelki z ikonami w ograniczonym czasie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kafelek, a następnie spróbować dopasować ten kafelek do innego, który jest podobny. Jeśli płytki pasują, wówczas obie płytki znikną. Trudność polega na tym, że możesz łączyć tylko płytki, które można połączyć maksymalnie 3 prostymi liniami (a linia nie może przejść przez żadną inną płytkę).
do góry