Vex 6

Vex 6

Zagłosuj
Vex 6 Zabójcze pułapki w VEX6! VEX 6 to najnowsza odsłona popularnej serii platformówek opartych na parkourze, gdzie wcielamy się w postać wygimnastykowanego stickmana. Przeskocz i prześlizgnij się przez dziewięć nowych aktów, a także zmierz się w dziewięciu nowych poziomach o podwyższonym stopniu trudności. Każdy level kończy się decydującą planszą, tak zwaną „Vexation”. Upewnij się, by zebrać wszystkie … Continued
3.5 1 5 4
0 / 5 Średnia: 3.5 Głosów: 4

Średnia:

Graj teraz w Vex 6

Sprawdź podobne gry


Zabójcze pułapki w VEX6!

VEX 6 to najnowsza odsłona popularnej serii platformówek opartych na parkourze, gdzie wcielamy się w postać wygimnastykowanego stickmana. Przeskocz i prześlizgnij się przez dziewięć nowych aktów, a także zmierz się w dziewięciu nowych poziomach o podwyższonym stopniu trudności. Każdy level kończy się decydującą planszą, tak zwaną „Vexation”. Upewnij się, by zebrać wszystkie monety, by odblokować 64 unikalne skiny dla Twojej postaci. Chcesz zgarnąć kilka dodatkowych kredytów? Powracaj codziennie do gry, by brać udział w dziennych wyzwaniach i spróbuj swych sił w dodatkowym poziomie. VEX 6 potrafi zachwycić wizualnie, a do tego obsługuje teraz wyższe rozdzielczości, a także chodzi płynnie w 60 klatkach na sekundę!

Rozgrywka

Szeroka gamma akrobatycznych ruchów pozwala nam na wymyślne pokonywanie stojących przed nami przeszkód. Nasza postać potrafi odbijać się od ścian, oddawać spektakularne skoki czy też wykonywać dynamiczne wślizgi, a także szybować na lotni. Na naszej drodze czai się jednak wiele śmiertelnych niebezpieczeństw. Mowa tu o zdradzieckich kolcach, ostrzach pił czy też nietrwałych blokach, które mogą nas zesłać w otchłań. Każdy poziom jest oceniany z osobna: pod uwagę brane jest to, czy zdołaliśmy zebrać wszystkie gwiazdki oraz to, czy po drodze nie ponieśliśmy żadnej śmierci.

 

Sprawdź inne gry online za darmo